Wist Kato 26_02_16

Koncert „Swinging with Sinatra” z udziałem Swing City | 26 lutego 2016

Panie i Panowie!

W imieniu Agencji Artystycznej Verita Nostra zapraszamy na koncert poświęcony dokonaniom Franka Sinatry. W programie „Swinging with Sinatra” – z nowymi interpretacjami utworów legendy muzyki popularnej, usłyszymy Jarka Wista, okrzykniętego najlepszym swingowym głosem w Polsce.

Nasze Studio zapewnia oprawę artystyczną całego wydarzenia, w związku z czym kursanci Swing City mogą zakupić bilety z dużym rabatem!

Wieczór będzie świetną okazją nie tylko do oddania hołdu jednemu z najważniejszych wokalistów wszechczasów, ale także przeniesienia się myślami do czasów w których tworzył. Oprócz muzyki, w klimat przeniesiemy się tanecznie, za co odpowiedzialne będzie nasze Studio. Wieczór podkreślą również specjalnie przygotowane drinki. Aby jeszcze lepiej wczuć się w atmosferę tego okresu, zachęcamy do przygotowania ubioru, nawiązującego do panującej wtedy mody.

Dla naszych kursantów Organizator obniżył cenę biletów o niemal połowę, w związku z czym ich cena wygląda następująco:
– 25,00 zł. przedsprzedaż,
– 45,00 zł. przedsprzedaż w zestawie z płytą: „Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band LIVE! in Inowrocław” (Bestseller TOP 10 Empiku).

Bilety dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej: www.veritanostra.pl, http://www.interticket.pl/program/swinging-with-sinatra-1694 lub bezpośrednio w klubie. Aby uzyskać zniżkę, należy w uwagach zamieścić informację, że jest się kursantem naszego Studia.

Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu:
https://web.facebook.com/events/190302331308552/

ZAPRASZAMY!