23031503_545310579138160_8526129728724133497_n

Lindy Hop Od Podstaw | Warsztaty

Panie i Panowie!

W związku z dużym zainteresowaniem po raz kolejny zapraszamy na Lindy Hop Od Podstaw, czyli 4 godzinne warsztaty wprowadzające do tego wspanialego tańca z instruktorami Swing City.

Dla osób, które wezmą udział w warsztatach, przewidzieliśmy możliwość kontynuacji nauki na naszych regularnych kursach. Niestety nie mamy gwarancji, że uda nam się znaleźć miejsce dla wszystkich, więc warto zarejestrować się jak najwcześniej.

Zapraszamy również do udziału w warsztatach Bluesa i Shaga, które będa miały miejsce tydzień wcześniej w dniach 11 – 12 listopada.

————————
HARMONOGRAM
————————

SOBOTA (18 listopada)

16:00 – 18:00 LINDY HOP OD PODSTAW CZ.1

NIEDZIELA (19 listopada)

11:00 – 13:00 LINDY HOP OD PODSTAW CZ.2

——————-
O LINDY HOP
——————-

Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

———————
PROWADZĄCY
———————

Instruktorzy Swing City Katowice.

————-
MIEJSCA
————-

Szkoła La Clave, ul. Chorzowska 11

———-
UBIÓR
———-

Na warsztaty zapraszamy w wygodnym, nie krępującym ruchów stroju. Absolutnie dowolnym. Tańczymy w obuwiu na płaskiej i miękkiej podeszwie.

————
CENNIK
————

Warsztaty Lindy Hop od Podstaw (4 godziny) – 80,00 zł

———————
REJESTRACJA
———————

Link do rejestracji: https://goo.gl/forms/DHnVtryxfKdZZmWu2

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona i nie przewidujemy dodatkowych grup, więc nie czekajcie do ostatniej chwili z rejestracją.

Oczywiście nie wymagamy rejestracji w parach, ale zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wybranych rejestracji, jeśli równowaga na sali zostanie zaburzona.

————–
KONTAKT
————-

Telefon: 693 40 60 42
Mail: swingcity.katowice@gmail.com

——————-
ZAPRASZAMY
——————-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *