CIM Event Head www

CAUSE I’M A MAN 2019 | 1 – 3.02.2019

CAUSE I'M A MAN | WARSZTATY DLA PANÓW

W pierwszy weekend lutego 2019 (1 - 3) zapraszamy wszystkich prawdziwych mężczyzn na warsztaty taneczne Authentic Jazz, które poprowadzi Piotr Kwast, uzdolniony tancerz, laureat wielu konkursów, instruktor szkoły Shim Sham - warszawski swing. To rzadka okazja, aby popracować wyłącznie w męskim gronie nad swoim tanecznym ruchem i jego stylistyką. Warsztaty skierowane są do osób, które maja podstawy tańców swingowych z Lindy Hop czy innych technik w parach i znają podstawowe rytmiki.

Pierwszego dnia (w sobotę) przygotowywać będziemy choreografię i szlifować technikę na jej potrzeby, a w niedzielę pracować będziemy nad improwizacjami i ruchami Authentic Jazzu. Łącznie czeka nas 6 godzin warsztatów.

W ten sam weekend odbywać się będzie wydarzenie Cause I'm a Woman, skierowane wyłącznie do Pań i zbieżność nazw oraz dat nie jest przypadkowa. Z Paniami spotkamy się na imprezach, gdzie wspólnie będziemy się inspirować tanecznie. A w związku z tym, że zgromadzimy tak piękną publiczność, odważni Panowie (a wierzymy że takich nie zabraknie) zaprezentują się na sobotnim Balu ze swoim układem.

Warsztatom towarzyszyć będą otwarte wydarzenia dotyczące stylizacji retro.

Zapiszcie datę.
Szczegóły wkrótce.