CIW _www Event Head

CAUSE I’M A WOMAN 2019 | 1 – 3.02.2019

Drogie Panie!

Już po raz piąty zapraszamy Was na unikalne wydarzenie, jakim są warsztaty Cause I'm a Woman. Ta edycja odbędzie się pod hasłem 'I'm feeling good'.

Zaprosiliśmy dla Was znakomite instruktorki z kraju i z zagranicy, które poprowadzą warsztaty taneczne na 3 poziomach zaawansowania, skupione na ruchach solo, ale nie tylko 🙂

Obok warsztatów zapraszamy na 2 znakomite imprezy, na które oczywiście wpuścimy panów. A skoro już o nich mowa, to w tej edycji przygotowaliśmy dla nich wydarzenie Cause I'm A Man, więc śmiało możecie przybywać razem z partnerami.

Oprócz warsztatów tańca i imprez czeka szereg wydarzeń towarzyszących związanych z modą i stylizacją. Otwarte prelekcje, warsztaty i pokazy. Zalegające w szafie retro ubrania będzie można sprzedać lub wymienić podczas Retro Wymiany Ciuchowej.

Zapiszcie datę, szczegóły znajdziecie na:
- stronie: www.woman.swingcity.pl.
- wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1877948582256096/

Zapraszamy!

INSTRUKTORKI I PRELEGENTKI

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE 2019

RETRO WYMIANA CIUCHOWA

PRELEKCJE

KONKURSY

MIEJSCA

Listę miejsc będziemy stopniowo uzupełniać. Na pewno wszystkie wydarzenia będą odbywać się w ścisłym centrum Katowic, nie dalej niż 15 minut (na piechotę) od dworca PKP. Wyjątkiem jest sobotni Bal, który odbędzie się w dzielnicy Giszowiec, 15 minut samochodem od dworca PKP.


Poniżej podajemy listę miejsc oraz ich oznaczenia.

S1 - Szkoła Tańca La Clave - Biuro Wydarzenia, Warsztaty Taneczne  - ul. Chorzowska 11 (wejście od Grażyńskiego 15A)

P1 - Sala MDK Giszowiec - Sobotni Bal - Plac Pod Lipami 1 - 3

POZIOMY TANECZNE

Na tej edycji planujemy warsztaty na kilku poziomach zaawansowania, które uzależnione będą od rodzaju zajęć. Główne warsztaty Authentic Jazz będą na 3 poziomach, z czego na 2 najwyższe będzie obowiązywało Audition. Planujemy proste przesłuchanie, które pozwoli naszym instruktorkom podzielić Was na 2 grupy i zorientować się w poziomie.
 
AUTHENTIC JAZZ BEGINNERS / BEGINNERS PLUS
Dla Pań tańczących od 0 do 6 miesięcy, czyli nie mających jeszcze styczności z tańcami swingowymi albo tańczącymi bardz krótko. Doświadczenie w Lindy Hop również wlicza się w staż.

AUTHENTIC JAZZ I LINDY HOP INTERMEDIATE
Dla Pań tańczących od 6 miesięcy do 1,5 roku, które znają podstawowe układy solo i miały styczność z Authentic Jazz na warsztatach czy kursach.

AUTHENTIC JAZZ ADVANCE
Dla Pań tańczących powyżej 1,5 roku, które znają układy solowe, mają doświadczenie w Authentic Jazz i w Lindy Hop oraz regularnie biorą udział w zajęciach i warsztatach.

REJESTRACJA

Rejestracja na wydarzenie CAUSE I'M WOMAN 2019 i CAUSE I'M A MAN 2019 ruszy na jesieni 2018 roku.

KONTAKT

www.woman.swingcity.pl

e-mail: swingcity.katowice@gmail.com | swingcity.eventy@gmail.com

tel. kom. 693 40 60 42

PARTNERZY

Szkoła La Clave (www.laclave.pl) - współorganizator wydarzenia
---

Lukas Lamla Fotografia - partner wydarzenia
Film Parrot - partner wydarzenia