ssf www

SILESIA SWING FESTIVAL 2019 | 31.05 – 2.06.2019

SILESIA SWING FESTIVAL 2019

Panie i Panowie!

Społeczność Swing City Katowice ma zaszczyt zaprosić na Silesia Swing Festival 2019! Trzecia edycja naszego wydarzenia odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 roku.

Silesia Swing Festival to wydarzenie, którego głównym celem jest propagowanie kultury Złotej Ery Swingu. Przez trzy dni cofniemy się do czasów, w których jazz był muzyka taneczną, będziemy uczyć się tańców swingowych, wieczorami tańczyć w klimatycznych wnętrzach, słuchać znakomitych swingowych bandów, zgłębiać tajniki mody i kultury.

Na tej edycji planujemy:
- warsztaty Lindy Hop z 3 znakomitymi parami (między innymi z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii) na 3 poziomach zaawansowania + dodatkowe warsztaty od podstaw
- extra tracki tematyczne
- warsztaty Authentic Jazzu
- 2 znakomite imprezy w piątek i sobotę w pięknych miejscach, na drewnianych parkietach i ze znakomitym zagranicznym zespołem, w tym oczywiście kultowy Bal w Starym Kinie Rialto
- konkursy i dodatkowe atrakcje

Do zobaczenia. Po raz trzeci!

SILESIA SWING FESTIVAL 2018 | KLIP

LINDY HOP ADV & INT/ADV & INT

Warsztaty Lindy Hop na poziomach intermediate, intermediate/advance i advance poprowadzą zaproszone przez nas pary z kraju i z zagranicy.

AUTHENTIC JAZZ SOLO

Zajęcia Authentic Jazz planujemy w wymiarze 3 godzin i na 2 poziomach zaawansowania (intermediate i advance). O przydziale do grupy zadecyduje ankieta.

TASTERY PT. & SOB.

Są to lekcje poSą to lekcje pokazowe bezpośrednio przed imprezą. Zapraszamy na nie wszystkich uczestników imprezy. Niebawem znajdziecie tematykę i prowadzących dla poszczególnych tasterów.kazowe bezpośrednio przed imprezą. Zapraszamy na nie wszystkich uczestników imprezy. Niebawem znajdziecie tematykę i prowadzących dla poszczególnych tasterów.

SWING OD PODSTAW

Dla osób, które niedawno (do 3 miesięcy) rozpoczęły przygodę z tańcami swingowymi lub chcą ją rozpocząć mamy specjalną ofertę warsztatów Lindy Hop (w parze) i Authentic Jazz Solo. Możecie wybrać same warsztaty lub pakiet z imprezami.

REJESTRACJA 2019

Rejestracja na nasze wydarzenie ruszy 4 marca 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 20:00.
Tradycyjnie dla najszybszych mamy rabaty.

 

 

KONTAKT

www.ssf.swingcity.pl

e-mail: swingcity.katowice@gmail.com | swingcity.eventy@gmail.com

tel. kom. 693 40 60 42

PARTNERZY

Szkoła La Clave - współorganizator wydarzenia

---

Kinoteatr Rialto - partner wydarzenia

Pub Absurdalna - partner wydarzenia

Lukas Lamla Fotografia - partner wydarzenia

FilmParrot - partner wydarzenia

---

GoAt Swing Exchange - sponsor nagród