Nowe kursy tańców swingowych

NOWE KURSY LINDY HOP | MOŻNA DOŁĄCZYĆ | 2 i 3.01.2019

Panie i Panowie!

Z nowym rokiem otwieramy dla Was 2 grupy Lindy Hop Od Podstaw. Możecie wybrać zajęcia w środy o 21:00 lub czwartki o 17:50. Jeżeli chcielibyście ten ostatni przed latami dwudziestymi rok rozpocząć w swingowych rytmach, to teraz jest idealna okazja. 

 
Nie musicie mieć doświadczenia tanecznego, umiejętności, talentu czy poczucia rytmu. Choć oczywiście możecie. Być może nigdy nie tańczyliście i chcecie móc odnaleźć się w muzyce. Być może chcecie spróbować czegoś nowego. Być może dotychczasowe zajęcia taneczne nie dały Wam satysfakcji. Być może widzieliście swing i chcecie spróbować. Być może Wasi znajomi już tańczą. Ile ludzi, tyle motywacji, a wszystkie wiodą do nas 🙂
 
Zaczynając tańczyć swing stajecie się częścią nie tylko katowickiego czy polskiego, ale też międzynarodowego środowiska swingowego. To nowy świat pełen ciekawych ludzi z każdego zakątka świata.
HARMONOGRAM NOWYCH KURSÓW

ŚRODY
21:00 - 22:00 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)

CZWARTEK
17:50 - 18:50 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)
21:15 - 22:15 Swingowy Praktis Dla Wszystkich

KURSY OD PODSTAW
Nie musicie mieć pary, na zajęciach i tak się zmieniamy 🙂
W trosce o równowagę partnerów i partnerek na sali, więc zastrzegamy sobie prawo skierowania Was na listę oczekujących.
Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej lekcji czy odbycia pierwszej bezpłatnej lekcji (te mamy na imprezach i czasami w Studiu). Minimalna opcja to karnet na 4 wejścia.
Jako Studio stawiamy przed sobą zadanie zapewnienia Wam możliwości nieustającego rozwoju. Dlatego Wasza przygoda ze swingiem będzie trwać tak długo, jak będziecie chcieli.

CENNIK
Swing City Katowice jest częścią szkoły La Clave i na nasze zajęcia obowiązuja karnety La Clave. Oprócz rozliczeń gotówkowych obowiązują też systemy MultiSport i OK System.

Karnet na 4 wejścia: 79,00 zł.
Karnet na 10 wejść: 169,00 zł.

REJESTRACJA
Link do formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/cwgthfHAaM7VWVsv2
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, ale to wyłącznie deklaracja udziału w kursach i nie wiąże się z płatnością.
Pamiętajcie, że jedyne czego oczekujemy od naszych uczestników to regularnego uczęszczania na zajęcia, minimum 75% obecności w skali miesiąca.

ZAPRASZAMY!