nst www

Nowy Sezon Taneczny 2020/2021 | 13.09 – 21.12

Panie i Panowie!
Zaczynamy kolejny sezon taneczny na sali w Swing City Katowice i chcemy zaprosić Was do rozpoczęcia lub kontynuowania przygody z tańcami swingowymi! Startujemy już 13 września. Przygotowaliśmy dla Was kontynuacje rozpoczętych przed wakacjami technik i kursy od podstaw. Naszą kadrę instruktorską wzmocnili doświadczeni instruktorzy i debiutanci. Z niecierpliwością czekamy na Was 🙂

REJESTRACJA

Rejestracja na kursy od podstaw jest dostępna na http://swingcity.pl/rejestracja/

 
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary - my dbamy o to, żeby każdy miał z kim tańczyć.
Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i w kursach bierzecie udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.

ZAJĘCIA OD PODSTAW

Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂 Po wszystkie szczegóły dotyczące kursów od podstaw zapraszamy na osobne wydarzenie:
 

ZACZNIJ TAŃCZYĆ SWING

KONTYNUACJA ZAJĘĆ

W nadchodzącym Trymestrze Jesiennym kontynuujemy następujące techniki taneczne:
- Lindy Hop na 6 poziomach
- Collegiate Shag z Natalią i Bartkiem
- Authentic Jazz z Mateuszem Wolskim
- Step Amerykański z Kasią Krych na 2 poziomach

Jeżeli rejestrujecie się na Lindy Hop i zastanawiacie się jaki poziom wybrać, przygotowaliśmy małą ściągę tutaj. W uproszczeniu rzecz ujmując: jeżeli macie za sobą podstawy, chodźcie na Kamraty, jak chodziliście na Kamraty, chodźcie na Ojle, jak chodziliście na Huncwoty lub Majstry, zostajecie na tych grupach. Jak chodziliście na Szmaterloki, to możecie wybrać czym się chcecie zajmować i u kogo albo wziąć jedno i drugie 🙂

CENNIK

Nasze ceny pozostają bez zmian. Najtańszą opcją jest opłacenie Trymestru, ale oczywiście można miesiąc. Niewykorzystane zajęcia można odrobić na innym kursie lub weekendowych warsztatach.
 
Swingonament za wrzesień i październik - 175,00 zł / 7 zajęć
Swingonament za Trymestr Jesienny: 295,00 zł / 14 zajęć
 
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
 
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/