BotR 2023 Event Head WWW

Balboa On The Rocks vol 6 | Warsztaty i Potańcówka | 11-12.11.2023

Panie i Panowie!

Balboa on the Rocks to nasze cykliczne warsztaty, które organizujemy od wielu lat. Tegoroczną edycję całkowicie poświęcamy poziomom podstawowym, wierząc że tego potrzebuje nasza młoda scena balboszkowa. Więc jeśli tańczysz Balbo krótko albo nie tańczysz wcale, ale chcesz spróbować, to te warsztaty są dla Ciebie.
Poprowadzi je krakowska para balboszkowa: Karolina Macałka i Staszek Żołądek, którzy w tej roli odwiedzą nas po raz pierwszy 🙂 Sfotografowała ich pięknie Agnieszka Tekiela.

 

REJESTRACJA

————————–

Link do rejestracji: https://forms.gle/FNmr4WeSGFQuZN1QA

Rejestracja jest obowiązkowa.
Nie wymagamy rejestracji w parach.

 

HARMONOGRAM
————————–

Sobota (11 listopada)
14:00 – 16:00 – Balboa Od Podstaw cz. 1 (2h)
16:30 – 18:30 – Balboa Podstawy Plus cz. 1 (2h)
21:00 – 22:00 – Taster (ogłosimy niebawem)
22:00 – 2:00 – Balboszkowa Domówka z domieszką Shagówki

Niedziela (12 listopada)
11:00 – 12:30 – Balboa Od Podstaw cz. 2 (1,5 h)
13:00 – 14:30 – Balboa Podstawy Plus cz. 2 (1,5 h)

 

OPIS POZIOMÓW
————————–

Od Podstaw to poziom dla osób, które nie miały do czynienia z Balbo i chcą zobaczyć czy im się podoba lub dla tych, którzy podstawy chcą sobie powtórzyć. Jeżeli nie miałaś/eś wcześniej kontaktu z Balboa, nie zapisuj się na Podstawy Plus.

Od Podstaw Plus to poziom dla osób, które podstawy już znają i miały do czynienia z Balbo wcześniej i dłużej niż godzinę, ale nie czują się pewnie i nie tańczą jeszcze płynnie.

 

CENNIK
————————–

Warsztaty sobotnie: 70,00 zł / 2h
Warsztaty sobota + niedziela: 100,00 zł / 3,5h

Swingowa Domówka – 20,00 zł (50% rabatu z warsztatami)

Płatność gotówką: 10% rabatu na warsztaty

 

PROWADZĄCY
————————–
KAROLINA MACAŁKA (KRAKÓW)
Swing pojawił się w życiu Karoliny przypadkiem, kiedy to w 2009 poszła na pierwszy w Krakowie kurs Lindy hop. Wielka miłość pojawiła się dopiero w 2012. Uczyła się od topowych nauczycieli m.in w Wilnie, Kopenhadze, Reykjaviku czy Sztokholmie. Spędziła łącznie prawie 30 tygodni na swingowym obozie w Herräng uczęszczając na intensywne kursy m.in.: „Harlem roots”, Balboa, Solo Jazz. Udział w warsztatach jest dla niej niezbędnym elementem tej przygody. Największą radość i smak wolności czuje na parkiecie podczas „social dancingu”, gdzie tańcem pisze się magiczne historie. Na co dzień uczy Balboa w KMiTa Swing w Krakowie.

 

STASZEK ŻOŁĄDEK (KRAKÓW)
Staszek tańczy od dzieciństwa. Po przygodach w lokalnym domu kultury zatrzymał się na dłużej w tańcu współczesnym. Po przeprowadzce do Krakowa długo szukał czegoś dla siebie i – ratując przyjaciółkę na waiting list – w 2016 roku trafił na Lindy Hop. Potem odkrył solo jazz, ale to Balboa skradła jego serce. Regularnie uczestniczy w lokalnych i międzynarodowych warsztatach. Obecnie uczy Balboa w krakowskiej KMiTa Swing. Swing pozwala mu na zostawienie trosk na progu, a w Balboa znajduje mnóstwo uważności – konieczności bycia „tu i teraz” z drugą osobą i muzyką.

 

MIEJSCE
————————–

Na warsztaty oraz potańcówkę zapraszamy do Swing City Katowice, na ul. Sokolskiej 31.

 

KONTAKT
————————–

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com).