Burleska z Betty Q - Cause I'm a Woman 2020

Burleska z Betty Q | Cause I’m a Woman | Brak Miejsc

Drogie Panie!

W zeszłym roku bardzo pozytywnie przyjęłyście warsztaty z Burleski, więc w tym roku postanowiliśmy zaprosić dla Was pierwszą polską performerkę Burelski, słynną Betty Q, która wprowadzi Was w tajniki tej sztuki.

Chcecie zacząć swoją przygodę z burleską? Poznać burleskowe kulisy? Dowiedzieć się o prawdziwej historii burleski, która z wikipediową wersją ma niewiele wspólnego? Chcecie usystematyzować swoją wiedzę na temat burleski? Ciekawi Was jak przykleja się pasties, albo z czego robi się wachlarze?

Te warsztaty są dla Was. Przyjdźcie i w kobiecym gronie spędźcie miło czas.

REJESTRACJA
Niestety nie mamy już miejsc na te warsztaty.

CENA
Cena warsztatów to 90,00 zł / osoby.
Czas trwania: 120 minut.

PROWADZĄCA
Betty Q: pierwsza polska performerka burleski. Aktywistka ciałopozytywności. Założycielka Madame Q (Scena, Akademia, Cocktail Bar) i Akademii Burleski Betty Q. Współpracowała m.in. z trupą Pożar w Burdelu. Autorka choreografii do filmów. Producentka i reżyserka Naked Girls Reading Warsaw. .

POZOSTAŁE WYDARZENIA
W ramach wydarzenia Cause I’m A Woman 2020 | Warsztaty Dla Pań czeka na Was szereg warsztatów. Zaprosiliśmy dla Was wspaniałe instruktorki, które poprowadzą tematyczne warsztaty taneczne na 3 poziomach zaawansowania. Oczywiście mamy poziom dla pań, które nie miały jeszcze styczności z tańcami swingowymi. Czeka nas również znakomity Bal, oczywiście w towarzystwie Panów.

Oprócz warsztatów tańca czeka nas szereg wydarzeń towarzyszących związanych z modą i stylizacją (Warsztaty Wiązania Chust | Cause I’m a Woman 2020 czy Warsztaty Fryzur Retro | Cause I’m a Woman 2020), a zalegające w szafie retro ubrania będzie można sprzedać lub wymienić podczas Retro Wymiany Ciuchowej.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.woman.swingcity.pl.

KONTAKT
We wszystkich kwestiach zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 693 40 60 42 lub mailem swingcity.eventy@gmail.com.