Event Head CID24 WWW

Cause I’m a Dancer 2024 | Warsztaty Solowe | 9 – 11.02.2024

Panie i Panowie!

Z radością zapraszamy Was po raz pierwszy na wydarzenie, które powstało wiele lat temu i z małych warsztatów dla kobiet ewoluowało do największego w Polsce eventu skupionego na tańcach solowych.
Nadchodząca pierwsza edycja to rzeczy, które doceniliście w poprzednich latach na wydarzeniach Cause I'm a Woman i Cause I'm a Man, z drugiej strony kilka istotnych zmian. Czego więc możecie się spodziewać?
 
Przygotowujemy dla Was:
- 40 godzin tematycznych warsztatów solowych dla Follow, Lead i ogólnych,
- pełna swoboda wyboru zajęć,
- kilka poziomów zaawansowania,
- warsztaty towarzyszące w parze w wolnych rytmach,
- znakomite grono instruktorskie.
- 2 imprezy z muzyką na żywo w pięknych miejscach z drewnianym parkietem.
 
♥♥ 9 - 11.02.2024 ♥♥

REJESTRACJA

REJESTRACJA JEST OTWARTA !!!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/9jPxLyStauT8r7xb8

Zapraszamy!

 

 

HARMONOGRAM

MIEJSCA

Warsztaty
ścisłe centrum Katowic (Sokolska 31 i okolice)
 
Piątkowa Impreza w MDK Bogucice
ul. Markiefki 44a - prawie Centrum Katowic
 
Sobotni Bal w MDK Giszowiec
Plac Pod Lipami 1-3, Giszowiec, 15 minut od centrum autem, taksówką lub uberopodobnym środkiem

IMPREZY

 ZESPÓŁ - JAZZ DREAMERS
 
Jazz Dreamers to zespół z Wrocławia, który powstał w 2019 roku i jest prowadzony przez puzonistę Macieja Walczyńskiego, który oddaje swoją energię, pasję i talent na rzecz muzyki swingowej. Czerpią oni inspirację z wielkich orkiestr jazzowych takich jak Count Basie czy Duke Ellington. Muzycy wykonują oryginalne aranżacje przebojów muzyki swingowej, za co lider został nagrodzony specjalną nagrodą na międzynarodowym festiwalu Old Jazz Meeting w malowniczej Iławie. Bliska współpraca, którą zespół na co dzień utrzymuje z Lindy Szau z Wrocławia pozwala na stały rozwój, który skoncentrowany jest na grze dla tancerzy.

TEMATY I POZIOMY WARSZTATÓW

 

Nasi instruktorzy przygotowali dla Was 28 tematów zajęć na kilku poziomach zaawansowania. 28 różnych zajęć dedykowanych dla leadów, dla follow i bez podziału na rolę! Plus tradycyjnie pary !


POZIOMY ZAJĘĆ

Wybierając swój poziom pamiętaj, że doświadczenie nabyte z tańców swingowych w parach też się wlicza, a podana ilość miesięcy jest bardzo orientacyjna.
Różnorodność zaproponowanych przez nas tematów sprawia, że w jednych kwestiach możecie być bardziej zaawansowani, a w innych w ogóle.

♥ ZAJĘCIA W PARACH

poziom dla tańczących

 ZAJĘCIA SOLO - FOLLOW 

BEG: od 0 do 6 miesięcy
INT: od 6 do 18 miesięcy
ADV: od 18 do ∞ miesięcy

♥ ZAJĘCIA SOLO - LEAD

BEG+: od 3 - od 12 miesięcy
INT: od 12 - od 24 miesięcy
ADV: od 24 - od ∞ miesięcy

♥ ZAJĘCIA SOLO - ALL (DLA FOLLOW I LEAD)

BEG+: od 3 - do 12 miesięcy
INT: od 12 - do ∞ miesięcy

CENNIK

 

 

📣📣 UWAGA 📣📣

W dniu startu rejestracji - 19 listopada (niedziela) od 20:00 do 0:00 na nasze wydarzenie obowiązują ceny z 2023 roku!
Po północy ceny troszkę wzrosną, ale nie zabiją Wam portfeli.
I oczywiście kwoty powyżej 200,00 zł rozbijamy na 2 raty, druga płatna dopiero w nowym roku!

INSTRUKTORKI / INSTRUKTORZY

WARSZTATY BURLESKI

Zajęcia Burleski w niedzielne popołudnie to długoletnia tradycja. A to zobowiązuje. Każdego roku staramy się zapraszać jakąś ciekawą postać z tego świata, która przywozi nie tylko dawkę ruchu, ale i wiedzy oraz filozofii.
W tym roku gościć będziemy Lolę Noir - słowika burleski, artystkę nie tylko występującą na scenach, ale i tworzącą wiele projektów.
Jej zajęcia obejmą: krótką filozofię burleski, naukę pozowania i postawy ciała oraz prostą choreografię taneczną.

LOLA NOIR

Lola Noir - słowik burleski to pochodząca z Warszawy śpiewająca artystka burleski z niesamowitą osobowością, która zdobyła serca publiczności swoim uwodzicielskim stylem i wspaniałym głosem.
W 2015 roku Lola Noir zdobyła nagrodę Master of Singing podczas konkursu Burlypicks of Europę, a w 2019 roku wygrała pierwszy Przegląd Piosenki Przegiętej organizowany przez Śląsk Przegięty. Występowała na scenach wielu klubów i festiwali w Polsce i za granicą (m. in. Polish Burlesque Festival 2015, Bohemian Burlesque Festival 2017 i 2022, Swiss Burlesque Festival 2019, występy w Niemczech, Czechach, Słowacji, Szwajcarii).
Poza występami burleskowymi Lola współtworzy wiele innych projektów artystycznych, takich jak: Queer Explosion (pierwszy dragowo-burleskowy kabaret teatralny), grupa musicalowa Phantasia, projekt Womanifesto by Ilona Bekier-Ekwa. Występowała w wielu teledyskach muzycznych oraz w serialu "Sexify" (Netflix) i “Czas niedokonany” (TVP, premiera 2024). Ma własny kanał YouTube poświęcony burlesce i życiu w stylu glamour. Prowadzi podcast “Speakeasy z Lola Noir” poświęcony rozwojowi artystów scenicznych.
Lola Noir to hojnie obdarzona przez naturę artystka, która nie boi się również eksperymentować i wykraczać poza granice konwencji. Jej pokazy mają przekaz feministyczny, ciało pozytywny, poruszają kwestie związane z prawami kobiet oraz zdrowiem psychicznym. Jej sztuka jest pełna pasji, siły i elegancji, co sprawia, że jej występy są niezapomniane.
fot. Anna Krasovska

KONTAKT

W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu na swingcity.eventy@gmail.com lub pod nr tel. 693 40 60 42.