Cause I'm A Woman 2020 | Warsztaty Dla Pań

Cause I’m A Woman 2020 | ARCHIWUM

REJESTRACJA

 
REJESTRACJA NA WSZYSTKIE WYDARZENIA
Drogie Panie! Rejestracja na Cause I'm A Woman 2020 | Warsztaty Dla Pań, czyli najbardziej kobiecy weekend w Katowicach, wystartowała.
Zapraszamy!

 

 

KONTAKT

www.woman.swingcity.pl

e-mail: swingcity.eventy@gmail.com

tel. kom. 693 40 60 42

Drogie Panie!

Po raz kolejny mamy ogromną przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie skierowane wyłącznie do Was. W damskim gronie spotkamy się na warsztatach i prelekcjach, które zabiorą nas w retro podróż do pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Obok całej gamy tematycznych zajęć tanecznych na kilku poziomach zaawansowania, zaprosimy Was na warsztaty nawiązujące do mody i stylizacji. Retro Wymiana Ciuchowa będzie towarzyszyć naszemu wydarzeniu również w tym roku. Będzie okazja sprzedać, kupić lub wymienić garderobę i przygotować stylówki na kolejny rok.

Po raz pierwszy w zeszłym roku odbyły się towarzyszące warsztaty 'Cause I'm a Man'. Nie zabraknie ich również tym razem. Szczegóły opublikujemy w osobnym wydarzeniu, ale nazwa mówi sama za siebie.

W sobotę 15 lutego zapraszamy wszystkich na Bal Karnawałowy z muzyką na żywo, który odbędzie się na przepięknej 100letniej sali MDK na Giszowcu.

Zapraszamy!

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

 

 

WARSZTATY WIĄZANIA CHUST

Jeśli marzy Wam się retro fryzura wykorzystująca chustki lub turbany, to jest właściwe miejsce i czas. Tutaj dowiesz się od naszej specjalistki Oli Kluczyk z Pin'Key Rolls:
- jak zawiązać chustkę na głowie, - jak w trzy minuty zrobić fryzurę, która wytrzyma całą noc tańców, - jak wyjść do ludzi z głową całą w wałkach sprytnie ukrytych pod chustką, - triki przy wiązaniu śliskich i spadających z głowy chustek

Każdy znajdzie coś dla siebie. Długie, gęste ciężkie do uczesania włosy? A może krótkie, cienkie i proste jak druty? Chustka może okazać się rozwiązaniem idealnym dla osób, które wcześniej mogły tylko pomarzyć o retro fryzurze.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/262998254616663/

15 lutego 2020 (sobota)
12:15 - 14:15

CENA: 70,00 zł / osoby.

 

 

 

 

BURLESKA OD PODSTAW | BRAK MIEJSC

Chcecie zacząć swoją przygodę z burleską? Poznać burleskowe kulisy? Dowiedzieć się o prawdziwej historii burleski, która z wikipediową wersją ma niewiele wspólnego? Chcecie usystematyzować swoją wiedzę na temat burleski? Ciekawi Was jak przykleja się pasties albo z czego robi się wachlarze?

Te warsztaty są dla Was. Przyjdźcie i w kobiecym gronie spędźcie miło czas z Betty Q, pierwszą polską performerką burleski.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/2620933564656622/

16 lutego 2020 (niedziela)
12:15 - 14:15

CENA: 90,00 zł / osoby.

 

 

Warsztaty Makijażu Retro | Cause I'm a Woman 2020

 

 

WARSZTATY MAKIJAŻU RETRO

Zapraszamy na kameralne warsztaty makijażu retro (tylko 10 miejsc) z wyjątkową Cherry Bee- Pin Up Model.

Podstawy makijażu retro- warsztat praktyczny
💋Marzysz o idealnej kresce a la Dita Von Teese?
💋Zastanawiasz się jaka czerwona szminka wytrzyma cały dzień?
💋Chciałabyś nauczyć się czegoś na temat historii makijażu?

Zapraszam Cię na warsztaty praktyczne makijażu w stylu retro, na których dowiesz się:
✨Czy kreska na oku jest niezbędnym elementem makijażu retro?
✨Dlaczego czerwona szminka jest taka ważna?
✨Jakich kosmetyków używano na przełomie XX wieku?
✨Jak wykonać idealną kreskę?
✨Jak wykonać makijaż ust a la Marilyn Monroe lub Brigitte Bardot?
✨Jak wykonać makijaż brwi?
✨Jak przykleić sztuczne rzęsy?

PROWADZĄCA
Agnieszka De Neve, właścicielka Cherry Bee Retro.
Związana ze stylem Pin-Up/Retro od prawie dziesięciu lat.
Swoją przygodę zaczynała w Belgii, gdzie była m.in. oficjalna modelką podczas największego festiwalu rockabilly w Belgii: Rockabilly Day Belgium.
Jej zdjęcia wielokrotnie pojawiały się w zagranicznych magazynach.

W 2018 roku jako pierwsza Polka dostała się do finału największego konkursu Pin-Up na świecie: Miss Viva Las Vegas Pin-Up Contest.

Od 2019 roku współorganizatorka pierwszego w Polsce retro uniwersytetu Holy Bee Retro Uniwersytet

Z makijażem związana od 10 roku życia, nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w warsztatach z takimi gwiazdami jak Jovanka Czarnik lub Beauty by Rockagirl.

Więcej o instruktorce tutaj⬇️⬇️⬇️
https://www.facebook.com/profile.php?id=2233923563527919

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/262998254616663/

15 lutego 2020 (sobota)
14:30 - 17:00

CENA: 95,00 zł / osoby.

 

 

WARSZTATY FRYZUR RETRO

Zapraszamy na wyjątkowe, bardzo praktyczne warsztaty retro fryzur, na które mamy tylko 7 miejsc. Poprowadzi je dla nas Monika vel Czarna Róża, stylistka, technik usług fryzjerskich, szkoleniowiec, wykładowca i tancerka Grupy Pokazowej Swing City
Chciałabyś uczesać się na potańcówkę, ale coś nie wychodzi? Przyjdź na warsztaty; zobacz i przećwicz oryginalną i trwałą fryzurę w stylu retro! 🙂

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/427892124513152/

16 lutego 2020 (niedziela)
14:30 - 17:00

CENA: 90,00 zł / osoby.

INSTRUKTORKI

 

 

Agnieszka zaczęła tańczyć w wieku 7 lat. Trenowała m.in. taniec towarzyski, afro, hip-hop oraz modern i Broadway jazz. Duże doświadczenie oraz zarażanie entuzjazmem naturalnie skierowały Agnieszkę w stronę nauczania. Tańca nowoczesnego i towarzyskiego uczyła m.in. w Niemczech i Hiszpanii, a obecnie rozwija scenę bluesową wraz z Konradem Pruśniewskim. Prowadząc zajęcia stale poszukuje nowych metod przekazywania wiedzy, inspiracji oraz rozwoju każdego z uczestników. Jest finalistką prestiżowych konkursów tańca bluesowego, m.in. podczas festiwali Drag the Blues w Hiszpanii (trzecie miejsce w konkursie J&J 2016, drugie w crazy J&J 2015), Bluesila na Litwie (drugie miejsce w konkursie J&J 2015) oraz allin' Blues we Francji (1 miejsce kategorii solo, drugie w J&J 2016).

 

 

Krysia Dębicka swoją przygodę z tańcem rozpoczęła dziesięć lat temu od tańca współczesnego. Aktorka, tancerka, certyfikowana trenerka Gyrokinesis®. Jej największą pasją są tańce z lat 30. 40. ubiegłego wieku – Lindy Hop, Charleston, Authentic Jazz. Znana z niezwykłych umiejętności choreograficznych, wyróżnia się muzykalnością i kreatywnością.
Każdą wolną chwilę poświęca warsztatom i festiwalom tańca swingowego. Stworzyła autorski cykl warsztatów Swingowe Laboratorium Ruchu w ramach, którego dzieli się swoją wiedzą z zakresu świadomej pracy z ciałem.
Jako nauczyciel tańca, stara się przede wszystkim przypominać o przyjemności jaką sprawia ruch. Zaraża uśmiechem. Na co dzień związana ze studiem tańca Swingout.pl uczy, tańczy pokazowo i z radością dzieli się swoją pasją do tańców swingowych.

 

 

Przygoda Sylwii z tańcem zaczęła się w 2013 roku od fascynacji Boogie Woogie i Rock’n’Roll, jednak szybko poczuła, że jej prawdziwym powołaniem jest Lindy Hop. Kilka miesięcy później dołączyła do jednej ze szkół swingowych w Warszawie i w pełni poświęciła się swojej nowej pasji. Zdobyte doświadczenie pokazało jej jak istotne są rytmy, praca całym ciałem, improwizacja, kontakt z partnerem i co najważniejsze, że nigdy nie należy przedkładać techniki nad radość z tańca. Wszystkie te cechy doskonaliła pobierając nauki u najlepszych nauczycieli z całego świata oraz spędzając kilka dni w tygodniu na treningach. Od 2018 uczy regularnie w Warszawie i warsztatowo w innych polskich miastach. Na zajęciach z nią zawsze jest przyjazna atmosfera, dba o dobrą energię w grupie, tak aby po wszystkim każdy wyszedł z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że nauczył się czegoś nowego oraz dobrze się bawił.

MIEJSCA

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w jednym budynku, na 3 salach. Jest to pawilon przy ul. Sokolskiej 31, a gościć Was będzie Swing City Katowice, Siłownia Sagot i Szkoła Tańca Prestige.

Karnawałowy Bal Swingowy odbędzie się na sali MDK Giszowiec, Plac Pod Lipami 1-3.

CENNIK 2020

Warsztaty Taneczne - 35,00 zł / Blok / 90 minut
Warsztaty Wiązania Chust - 70,00 zł / 120 minut
Warsztaty Makijażu - 95,00 zł / 150 minut
Warsztaty Burleski - 90,00 zł / 120 minut
Warsztaty Fryzur - 90,00 zł / 150 minut
Bal w MDK Giszowiec - 50,00 zł