WARSZTATY CAUSE I’M A WOMAN

Warsztaty Cause I'm a Woman to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez nasze Studio, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni. Od wielu organizujemy ten unikalny na mapie Polski weekend, w czasie którego skupiamy się wyłącznie na kobietach. Głównym punktem programu są warsztaty tańca prowadzone przez grono znakomitych instruktorek. Wiele poziomów zaawansowania, technik i poruszanych tematów.
Warsztatom tańca towarzyszą prelekcje, warsztaty stylizacji i wiele innych aktywności niosących możliwości rozwoju. W sobotę zapraszamy wszystkich na Swingowy Bal Karnawałowy z muzyką na żywo.

Zapraszamy 15 i 16 lutego na wyjątkowy kobiecy weekend w Katowicach. Po raz kolejny towarzyszyć mu będzie wydarzenie dla Panów, czyli Cause I'm a Man.

OFICJALNY KLIP 2019

BAL MASKOWY 2019

EDYCJA 2020 | 15-16 LUTEGO 2020

Po raz kolejny mamy ogromną przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie skierowane wyłącznie do Was. W damskim gronie spotkamy się na warsztatach i prelekcjach, które zabiorą nas w retro podróż do pierwszej połowy ubiegłego wieku.

Obok całej gamy tematycznych zajęć tanecznych na kilku poziomach zaawansowania, zaprosimy Was na warsztaty nawiązujące do mody i stylizacji. Nie zabraknie też otwartych prelekcji poprowadzonych przez nasze znakomite Prowadzące.

Retro Wymiana Ciuchowa będzie towarzyszyć naszemu wydarzeniu również w tym roku. Będzie okazja sprzedać, kupić lub wymienić garderobę i przygotować stylówki na kolejny rok.

Po raz pierwszy w zeszłym roku odbyły się towarzyszące warsztaty 'Cause I'm a Man'. Nie zabraknie ich również tym razem. Szczegóły opublikujemy w osobnym wydarzeniu, ale nazwa mówi sama za siebie.

W sobotę 15 lutego zapraszamy wszystkich na Bal Karnawałowy z muzyką na żywo, który odbędzie się na przepięknej 100letniej sali MDK na Giszowcu.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1127624877436323/