WARSZTATY CAUSE I’M A WOMAN

Warsztaty Cause I'm a Woman to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez nasze Studio, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni. Od wielu organizujemy ten unikalny na mapie Polski weekend, w czasie którego skupiamy się wyłącznie na kobietach. Głównym punktem programu są warsztaty tańca prowadzone przez grono znakomitych instruktorek krajowych i zagranicznych. Wiele poziomów zaawansowania, technik i poruszanych tematów.
Warsztatom tańca towarzyszą prelekcje, warsztaty stylizacji i wiele innych aktywności niosących możliwości rozwoju. Na wieczorne imprezy zapraszamy też Panów i bawimy się we wspólnym gronie.

W 2018 roku w naszym wydarzeniu wzięło udział 150 Pań. W anonimowej ankiecie 95,7% poleciłoby nasze wydarzenie, a 91,3% planuje wziąć udział w kolejnej edycji.
Zapraszamy na Cause I'm a Woman 2019 - wyjątkowy kobiecy weekend w Katowicach. W roku 2019 po raz pierwszy towarzyszyć mu będzie wydarzenie Cause I'm a Man 2019.

EDYCJA 5 | 1-3 LUTEGO 2019

Nadrzędnym hasłem wszystkich warsztatów tanecznych tej edycji będzie  'I'm feeling good' i nad tym uczuciem skupimy się najmocniej. 
Zaprosiliśmy dla Was znakomite instruktorki z kraju i z zagranicy, które poprowadzą warsztaty taneczne na 3 poziomach zaawansowania, skupione na ruchach solo, ale nie tylko 🙂

Obok warsztatów zapraszamy na 2 znakomite imprezy, na które oczywiście wpuścimy panów. A skoro już o nich mowa, to w tej edycji przygotowaliśmy również coś dla nich, czyli równoległe warsztaty Cause I'm a Man, więc śmiało możecie przybywać razem.

Oprócz warsztatów tańca i imprez czeka szereg wydarzeń towarzyszących związanych z modą i stylizacją. Otwarte prelekcje, warsztaty i pokazy. Zalegające w szafie retro ubrania będzie można sprzedać lub wymienić podczas Retro Wymiany Ciuchowej.

 Zapraszamy!

Szczegóły 5 Edycji naszego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.
Link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/1877948582256096/

EDYCJA 2019

OFICJALNY KLIP 2018

FOTO