Charleston i A. Jazz Online z Kariną

Charleston i A. Jazz Online z Kariną | 16.04.2020

Panie i Panowie!

Sytuacja jaka jest każdy widzi, ale my nadal chcemy spełniać swoją misję niesienia Wam wiedzy ze świata tańców swingowych. Dlatego uruchamiamy kursy na miarę czasów, czyli w wersji online. Od teraz będziemy spotykać się na żywo, tylko że przez internet, więc bezpiecznie 🙂

Mamy nadzieję, że mimo zmienionej formy zajęć zostaniecie z nami i razem przetrwamy ten czas. Wasz udział umożliwi nam utrzymanie Studia, w którym chcemy spotkać się z Wami jak najszybciej. Oczywiście na kursach z radością powitamy wszystkich, którzy do tej pory nie tańczyli z nami. Starczy miejsca dla każdego 🙂

HARMONOGRAM
Wszystkich zajęć mamy dla Was do wyboru aż 12, ale skupimy się tutaj na 3 grupach solowych:
– Charleston Kontynuacja – czwartek 18:00 – 19:00
– Authentic Jazz Dla Tańczących – czwartek 19:15 – 20:15
– Charleston Od Podstaw – piątek 19:15 – 20:15

Jeżeli masz wątpliwości co do poziomu albo tańczyłeś/aś gdzie indziej i chcesz dołączyć do naszych kursów, skontaktuj się z nami.

Spotykać będziemy się cyklicznie za pomocą platformy Cisco Webex Meetings. Możecie się z nami łączyć przez komputer, tablet czy smartfon. Nie trzeba nic instalować. Jeden kurs to jedne zajęcia tygodniowo. Zajęcia mamy zaplanowane do 19 czerwca.

REJESTRACJA
Dostępna jest na naszej stronie: http://swingcity.pl/kursy-online/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, dla naszych obecnych kursantek i kursantów również. Tradycyjnie otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu. Tradycyjnie też możecie zapłacić za miesiąc lub cały trymestr.

CENNIK
Szczegółowy cennik dostępny jest na http://swingcity.pl/kursy-online/cennik/. Wszystkie ceny tradycyjnych kursów ciachnęliśmy na pół i tak powstała wersja online 🙂

Swingonament za miesiąc kwiecień to: 35,00 zł / 3 zajęcia
Cały trymestr (14.04 – 19.06): 81,00 zł / 9 zajęć

Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.

PROWADZĄCA
Charlestona i Authentic Jazz prowadzi Karina Shorets z Krakowa – tancerka, choreografka, instruktorka

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com). Dodatkowe informacje znajdziecie również na naszej stronie internetowej w zakładce Kursy Online.

AUTHENTIC JAZZ
to solowy taniec do muzyki swingowej zwany również Vintage Jazzem. Nie ma praktycznie nic wspólnego z tym co współcześnie znamy pod nazwą Jazz. Składa się z figur i ruchów pochodzących ze Złotej Ery Swingu. Mogą być one tańczone w sposób improwizowany lub układane w choreografie. Do najsłynniejszych choreografii swingowych zaliczamy Shim Sham, Tranky Doo i Big Apple.

POZOSTAŁE KURSY
Od połowy kwietnia w trybie online zapraszamy w sumie na 12 kursów:
– Lindy Hop – Od Podstaw, Kontynuacja i Solo
– Collegiate Shag – Od Podstaw i Kontynuacja
– Charleston Solo z Kariną – Od Podstaw i Kontynuacja
– Authentic Jazz z Kariną Dla Tańczących
– Blues Solo Kontynuacja

Szczegóły na http://swingcity.pl/kursy-online/harmonogram/

Zapraszamy!