NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK

Nigdy nie jest za późno (ani za wcześnie), żeby zacząć tańczyć Swing. A Twoja obecność tutaj oznacza, że jesteś na najlepszej drodze do rozpoczęcia przygody z tańcami swingowymi. W Swing City masz 3 opcje skorzystania z naszej oferty. Wybierz, która najlepiej Ci odpowiada i zaczynamy 🙂

REGULARNE KURSY TAŃCA

Regularny kurs danego tańca to najczęściej spotykana u nas opcja. Małe grupy (ok 10 par), spotkania raz na tydzień, stały dzień i godzina. Staramy się, żeby w każdym miesiącu była okazja rozpocząć u nas kurs.

 

 

Zapraszamy od 13 października na Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw w ramach Trymestru Jesiennego 2022:
Lindy Hop w czwartki o 16:40 (Start: 13.10 - REJESTRACJA OTWARTA)

Kliknij link poniżej i zarejestruj się na zajęcia lub żeby otrzymać od nas informację, jak tylko uruchomimy nowy kurs:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

OKAZJONALNE WARSZTATY

Jeśli chcesz uczyć się w grupie, ale nie możesz brać udziału w regularnych zajęciach, najlepszą opcją są organizowane przez nas w wybrane weekendy warsztaty od podstaw. Prowadzimy je oczywiście w Katowicach.

 

 

Zapraszamy w dniach 24-25 września na Warsztaty Balboa Od Podstaw, bardzo ciekawego tańca swingowego.
Szczegóły i rejestracja tutaj 🙂

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nie pasują Ci terminy? Masz nieregularny plan tygodnia? Chcesz zajęcia dostosowane do twoich potrzeb? Zapraszamy na zajęcia indywidualne dla Ciebie, pary lub małej grupy osób - dopasowany tok i program nauczania, elastyczne terminy spotkań.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

JAREK RUPIEWICZ - KOM. 693 40 60 42
swingcity.katowice(at)gmail.com

DODATKOWE KWESTIE

Prawdopodobnie masz mnóstwo pytań i większość odpowiedzi znajdziesz na tej stronie internetowej. Dlatego poniżej umieściliśmy linki do najważniejszych naszym zdaniem kwestii. Możesz klikać, możesz też zadzwonić (kom. 693 40 60 42) lub napisać (swingcity.katowice(at)gmail.com). Do zobaczenia na parkiecie!