13330315_738651049611140_1083519537_n

CZY WARTO IŚĆ DO SZKOŁY TAŃCA?

CZY WARTO IŚĆ DO SZKOŁY TAŃCA?

Żyjemy w czasach nieograniczonego dostępu do wiedzy przez internet. Ten temat dotyczy również pierwszego tańca, który ma bogate zasoby kursów online. Bez problemu możemy znaleźć film instruktażowy prowadzący nas krok po kroku przez wybraną choreografię.

Jest jednak wiele powodów, dlaczego oprócz czasu warto zainwestować również pieniądze i udać się na lekcje indywidualne. Po pierwsze instruktor pomoże wybrać piosenkę, odrzucając utwory nierytmiczne lub trudne do zatańczenia. Po drugie może stworzyć choreografię do danej piosenki, której trudność będzie dostosowana do możliwości pary, a taniec będzie wyrażał muzykę. Po trzecie nauczy wykonania choreografii do muzyki oraz rytmiki, wskaże błędy i rozwiąże problemy. Po czwarte wzbogaci taniec efektownymi elementami. Po piąte, poda rozwiązania, które pomogą uniknąć pomyłek lub kontynuować pomimo ich popełnienia.

Obecnie możemy z internetu nauczyć się prawie wszystkiego. Pytanie czy warto dokładać sobie stresów w tym trudnym okresie poprzedzającym tak ważną uroczystość. Niejednokrotnie słyszymy od Narzeczonych, że czas spędzony na naszej sali tanecznej był wspaniałą przygodą czy wytchnieniem od stresów związanych z przygotowaniami. Warto rozważyć temat pójścia do Szkoły Tańca.