13335299_738651066277805_2056486596_n

DLACZEGO WARTO PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PIERWSZEGO TAŃCA

DLACZEGO WARTO PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PIERWSZEGO TAŃCA

Decydując się na zawarcie związku małżeńskiego, przyszła para młoda wkracza na długą drogę wiodącą do tego upragnionego dnia. Rozpoczyna podróż wiodącą przez formalności, zaświadczenia, zakupy, niekończącą się listę spraw do załatwienia. A wszystkie te wysiłki podejmowane są, aby uczynić ten ważny dzień wyjątkowym – dla nich oraz zaproszonych gości.

Prędzej czy później każda para staje przed pytaniem, co przygotować w ramach pierwszego tańca. Rozwiązania są różne: od pełnej improwizacji w rytm ulubionej piosenki przez samodzielnie opracowany występ po profesjonalną choreografię przygotowaną pod okiem instruktora. I to ostatnie rozwiązanie warto rozważyć.

Pierwszy taniec to najważniejszy występ wieczoru. Po raz pierwszy małżonkowie mają zatańczyć razem, w dodatku podziwiani przez wszystkich gości. Jest to zaproszenie do zabawy, którego szczerość zostanie poddana ocenie. Bez względu na umiejętności czy pomyłki, każdy doceni włożoną w jego przygotowanie pracę, ponieważ ona zawsze będzie widoczna.

Warto podkreślić, że umiejętności nie mają żadnego znaczenia, a czasami ich brak jest dodatkowym atutem. Pod okiem dobrego instruktora każdy może nauczyć się pierwszego tańca, kwestią jest wyłącznie włożony w to wysiłek. A nic bardziej nie zaskoczy gości, niż dobrze przygotowany występ osób uznanych za nie tańczące.

Czas i pieniądze zainwestowane w naukę pierwszego tańca nigdy nie będą zmarnowane. Pozwolą młodej parze oczarować gości i wprawić ich w dobry nastrój. Zapewnią też piękne wspomnienia uwiecznione na zdjęciach czy filmie oraz zwiększą szansę na pełny parkiet do białego rana.