EKIPA SWING CITY KATOWICE

kj_r 150x200Kiedy w sierpniu 2015 roku poznaliśmy się na sali tanecznej, tańce swingowe w Katowicach praktycznie nie istniały. Dzięki talentom i energii Kasi, doświadczeniu tanecznemu Jarka oraz życzliwości Szkoły La Clave powstało Swing City Katowice. Równolegle rozwijał się nasz związek, który 2 lata później zaowocował ślubem. Nasze Studio owocuje każdego dnia 🙂

Budowanie społeczności to praca, która daje nam wiele satysfakcji i radości. Spotykamy na swojej drodze wiele wspaniałych i życzliwych osób. Nie sposób wymienić wszystkich, które okazują nam pomoc w budowaniu społeczności swingowej w Katowicach. Staramy się przedstawić tą garstkę, która z nami angażuje się najmocniej, zwłaszcza w proces nauczania.

Kasia i Jarek Rupiewicz

 

 

JAREK RUPIEWICZ

jarek_r 150x200KOORDYNATOR STUDIA, INSTRUKTOR

Jarek Rupiewicz to jeden z najlepszych przykładów, że nikt nie rodzi się tancerzem, a talent można zastąpić pracą. Swoje umiejętności zawdzięcza ciężkiej pracy właśnie, długiej drodze i wiedzy najlepszych nauczycieli na świecie. Jest jedną z osób najdłużej uczących w Polsce Lindy Hop, u którego przygodę z tym tańcem zaczynało wielu obecnych prowadzących. Przez wiele lat tworzył krakowskie środowisko swingowe i w tym mieście zdobył najwięcej doświadczenia.

 

NATALIA WCISŁO I BARTEK ŁASISZ

nb_wl 150x200INSTRUKTORZY

Tworzą parę na parkiecie i w życiu, dzieląc taneczny czas między Lindy Hop i Collegiate Shaga. Swoją przygodę ze swingiem zaczęli w Krakowie i stamtąd przyjeżdżają, aby dzielić się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

GRUPA POKAZOWA

choreoGrupa tancerek i tancerzy najbardziej zaangażowanych w działalność Studia, która przygotowuje się do występów w ramach jego działalności. Utworzona w 2016 roku ma za sobą szereg pokazów dla firm oraz instytucji, m. in. dla Kinoteatru 'Rialto', Silesia City Center czy TVP3.

FOTO & VIDEO

9

 

6

 

5

 

3

 

2

 

1