bluewww

Kurs Bluesa Od Podstaw | Start | 07.03.2019

Panie i Panowie!

Po raz pierwszy w Katowicach otwieramy regularny kurs Bluesa w parach. Wierzymy, że nasza oferta pozwoli Wam nie tylko zdobyć nowe umiejętności taneczne, ale również znaleźć dla siebie miejsce w naszej katowickiej społeczności bluesowej.

Nie musicie mieć doświadczenia tanecznego, umiejętności, talentu czy poczucia rytmu. Choć oczywiście możecie. Być może nigdy nie tańczyliście i chcecie móc odnaleźć się w muzyce. Być może chcecie spróbować czegoś nowego. Być może dotychczasowe zajęcia taneczne nie dały Wam satysfakcji. Być może widzieliście swing i chcecie spróbować. Być może Wasi znajomi już tańczą. Ile ludzi, tyle motywacji, a wszystkie wiodą do nas 🙂

HARMONOGRAM
Blues Od Podstaw – czwartki o 20:10

KURS OD PODSTAW
Nie musicie mieć pary, na zajęciach i tak się zmieniamy 🙂
W trosce o równowagę partnerów i partnerek na sali zastrzegamy sobie prawo skierowania Was na listę oczekujących.

Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej lekcji czy odbycia pierwszej bezpłatnej lekcji (te mamy na imprezach i czasami w Studiu). Minimalna opcja to swingonament za miesiąc (4 wejścia).

Jako Studio stawiamy przed sobą zadanie zapewnienia Wam możliwości nieustającego rozwoju. Dlatego będziemy się starali, żeby Wasza przygoda ze swingiem będzie trwać tak długo, jak będziecie chcieli.

CENNIK
Swing City Katowice jest częścią szkoły La Clave, jednak na naszych zajęciach obowiązuje stała miesięczna opłata zwana swingonamentem w cenie 80,00 zł. Szczegółowy regulamin płatności na http://swingcity.pl/cennik/

REJESTRACJA
Link do formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/cwgthfHAaM7VWVsv2
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, a warunkiem niezbędnym do wpisania na listę uczestników jest wpłata swingonamentu za pierwszy miesiąc zajęć po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji.

ZAPRASZAMY!