Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | 22.10.2019

Panie i Panowie!

Katowicka społeczność swingowa zaprasza na nowy kurs od podstaw (grupa Szkolorze) kultowego tańca Lindy Hop.

Startujemy 22 października 2019 i spotykać będziemy się cyklicznie we wtorki od 17:00 do 18:10 w Swing City Katowice, na ulicy Sokolskiej 31. Jeden kurs to jedne zajęcia tygodniowo.

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu.
Nie musicie mieć pary, a na zajęciach i tak zmieniamy się w parach, żeby każdy mógł zatańczyć i poznać się z każdym. To pomaga później odnaleźć się na imprezach.

CENNIK
Szczegółowy cennik :

Swingonament za część października i listopad to:
100,00 zł / 5 zajęć
Cały trymestr (22.10 – 19.12) jest w cenie:
145,00 zł / 8 zajęć

Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

OPIS TAŃCA

LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

OPIS POZIOMU

SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.