KURSY ONLINE

Podobnie jak w przypadku regularnych kursów, zajęcia w systemie internetowym prowadzimy wg harmonogramu, w podziale na grupy i poziomy. Prowadzone są przez naszych instruktorów 'na żywo' za pomocą platformy Zoom. Logując się do systemu możemy oglądać, słuchać i zadawać pytania. Oczywiście poszczególne elementy i ćwiczenia wykonujemy razem z prowadzącymi, natomiast możliwość zaprezentowania się i uzyskania indywidualnej informacji na temat swojego tańca uzależniamy od ilości uczestników i możliwości łącza na danych zajęciach. Posiadanie kamery nie jest więc wymagane, a dla dobra zajęć możemy prosić o wyłączenie kamer przez uczestników.

SPRZĘT

Do korzystania z zajęć wystarczy smartfon, tablet, telewizor lub komputer. Oczywiście niezbędny jest dostęp do internetu i źródło dźwięku jak głośnik czy słuchawki. Nie wymagamy kamery ani mikrofonu. Pytania można też zadawać w  formie pisemnej, nie muszą być ustne.

OPROGRAMOWANIE

Nasze kursy prowadzimy na platformie Zoom i korzystanie z nich nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania czy zakładania konta. Wystarczy kliknąć w przesłany przez nas mailowo link  - indywidualny dla każdej lekcji. System automatycznie przekieruje nas na stronę, gdzie będziemy mieli do wyboru: instalację dedykowanego oprogramowania lub dołączenie przez stronę. Potem wystarczy tylko podać imię i nazwisko, po czym dołączyć do grupy.