KURSY TAŃCA DLA DZIECI

Obecnie w ofercie nie mamy zajęć dla dzieci, ale zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i zaznaczenia opcji poinformowania o nowym kursie.

Zapraszamy na unikalne zajęcia taneczne dla dzieci w towarzystwie muzyki swingowej. Swing Kids to zajęcia taneczna dla dzieci łączące w sobie ruch, zabawę i muzykę jazzową a wszystko z klimacie tańców retro. Zajęcia oparte są na figurach Authentic Jazzu i Charlestona, a towarzyszyć im będzie muzyka swingowa. Zajęcia zadbają o prawidłowy taneczny rozwój ich uczestników, rozwiną zainteresowanie tańcem oraz bogatą w formy muzyką swingową. W zajęciach znajdą się elementy rozwijające rytmiczność, sprawność fizyczną oraz koordynacje ruchową.

Zajęcia będą się składały z ogólnotanecznej rozgrzewki po której pobawimy się tańcem. Dosłownie i w przenośni. Dzięki formie zabawy dzieci poznają tajniki tańca swingowego a przy okazji rozwiną swoją wrażliwość muzyczną, zadbają o prawidłową postawę ciała i spożytkują drzemiącą w nich energię. Profesjonalna kadra instruktorska zadba aby każdy z uczestników mógł rozwijać swoje umiejętności na miarę swoich umiejętności. Zadbamy o rozwój taneczny poprzez zabawę, bo taniec to przede wszystkim
radość.

PROWADZĄCY

Zajęcia poprowadzi Szymon Wójcik - instruktor pełen energii, zapału oraz pasji do tańca. Posiada nieskończone (a przynajmniej niezbadane) pokłady cierpliwości i empatii względem najmłodszych uczestników. Pracuje z dziećmi ucząc je tańca i ruchu od ponad 10-lat. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Taniec, instruktor Tańca Sportowego Polskiej Akademii Sportu, uczestnik niezliczonych szkoleń zarówno tanecznych jak i instruktorskich. Od lat prowadzi zajęcia i warsztaty dla różnych grup dzieci i młodzieży oraz warsztaty metodyczne dla instruktorów i nauczycieli.