LH NG Kato 20_04_16

Lindy Hop – kurs od podstaw | start – środa 20.04, godz.18:00

Panie i Panowie!

Zapraszamy serdecznie na nowy kurs Lindy Hop. Z dniem 20 kwietnia ruszamy od podstaw.
Zapraszamy do międzynarodowego środowiska swingowych tancerzy.

————————
HARMONOGRAM
————————

START NOWEJ GRUPY LH: 20 KWIETNIA 2016 (środa)

18:00 – 19:00 Lindy Hop Od Podstaw (NOWY KURS)
19:00 – 20:00 Rock & Roll + Aerials (POZIOM OPEN)
20:00 – 21:00 Lindy Hop KONTYNUACJA

————————
OPIS LINDY HOP
————————

Na NOWY KURS prosimy o rejestrację mailową na swingcity.katowice@gmail.com. Na KONTYNUACJĘ po prostu zapraszamy.

Lindy Hop jest tańcem socjalnym. Bazuje na naturalnym ruchu ciała i trzech podstawowych rytmikach: groove walk, single step i triple step. Partnerzy tworzą połączenie, umożliwiające liderowi przeniesienie na partnerkę rytmiki, energii i ruchu jego ciała.
Sam taniec pozbawiony jest schematów czy odgórnie ustalonych figur. Oczywiście istnieją propozycje i powielane wzory, ale nie są narzucone odgórnie. To daje partnerom możliwości interpretacyjne ograniczone wyłącznie ich wyobraźnią.
Lindy Hop to wolność. Może być tańczony do różnego tempa, wolny lub szybki, energetyczny, luźny, zmysłowy. W tym tańcu barierą są wyłącznie ograniczenia ciała.
Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów na całym świecie. Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

————————–——————
OPIS ROCK & ROLL + AERIALS
————————–——————

Na Poziom Open prosimy o rejestrację mailową na swingcity.katowice@gmail.com.

Rock and Roll to taniec towarzyski, dynamiczny i szalony, tańczony głównie na rytmikach triple step i single step. Jego energetyka i tempo wynika z charakteru samej muzyki. To taniec pełen ruchu, gwałtownych zamian miejsc, obrotów obojga partnerów, skoków i figur akrobatycznych.

————————–——-
OPIS AUTHENTIC JAZZ
————————–——-

Kurs w trybie warsztatowym (2 spotkania w miesiącu). Nie wymaga rejestracji mailowej. Zapraszamy bez względu na płeć i poziom zaawansowania.

Authentic Jazz Solo to interpretacja muzyki swingowej za pomocą ruchów i figur. To praca z własnym ciałem, praca nad muzyką, praca nad pamięcią i koordynacją. To poszerzanie warsztatu tanecznego. I świetna zabawa.
Na zajęciach zapoznamy się zarówno z najsłynniejszymi układami swingowymi, jak i zajmiemy się improwizowaną interpretacją muzyki.

———————
PROWADZĄCY
———————

Jarek Rupiewicz – spragniony wiedzy uczeń, czerpiący inspirację i wiedzę od najlepszych nauczycieli na świecie. Jeden z instruktorów najdłużej uczących w Polsce Lindy Hop. Ma zaszczyt współtworzyć Studio Swing City.

————
CENNIK
————

Opłaty za zajęcia i akceptacja kart (np. Mutisport) na ogólnych zasadach szkoły La Clave.

———————-
REJESTRACJA
———————-

Rejestracja na NOWY KURS LINDY HOP jest obowiązkowa i ma na celu stworzenie zrównoważonej pod względem płci grupy. Nie wiąże się z żadnymi opłatami, ale zastrzegamy sobie prawo nie wpuszczenia na zajęcia niezarejestrowanych osób.
Zarejestrować można się na 2 sposoby:
– telefonicznie pod numerem 693 40 60 42,
– mailowo na: swingcity.katowice@gmail.com.

Otrzymacie od nas maila potwierdzającego udział w wybranych zajęciach.
Nie wymagamy rejestracji w parach, ale w przypadku dysproporcji partnerów i partnerek zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania niektórych rejestracji i stworzenia listy rezerwowej.
Opłaty dokonujemy przed zajęciami zgodnie z zasadami obowiązującymi w Szkole La Clave.

Do zobaczenia!