NOWY KURS


Nowy kurs Lindy Hop Od Podstaw wystartuje 19 lutego (start przełożony z 5 lutego) i będzie odbywał się w piątki o 19:40.
Klikając na Formularz Rejestracyjny można się zarejestrować na kurs.

Wszystkich tańczących z nami zapraszamy na 4 poziomy zaawansowania.

HARMONOGRAM TRYMESTRU ZIMOWEGO

Zaczynających przygodę ze swingiem zapraszamy do rejestracji, a osoby które chcą wrócić na zajęcia prosimy wcześniej o kontakt z nami.

 

LINDY HOP

O TAŃCU

Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

 

GRUPY

Obecnie prowadzimy zajęcia w 8 grupach, na 5 poziomach zaawansowania. Dodatkową grupą jest Formacja Pokazowa, pracująca nad układami Lindy Hop i Vintage Jazz.

 

PROWADZĄCY

Głównym prowadzącym zajęcia Lindy Hop jest Jarek Rupiewicz, koordynator Studia i jeden z pierwszych propagatorów Lindy Hop w Polsce.

Pozostałymi prowadzącymi są: Kasia Rupiewicz, Ania Dimter, Ania Bartnik, Olek Warkocz oraz Natalia Wcisło i Bartek Łasisz z Krakowa.

Więcej o naszych prowadzących można przeczytać tutaj

 

 

VIDEO

VIDEO

FOTO

7

8