SCamp 2024 www

LLUP Summer Camp 2024 w Staszowie | 4-7.07.2024

Panie i Panowie !

Zapraszamy w lipcu po raz kolejny do Staszowa, gdzie nieprzerwanie od 2015 roku spotykamy się latem, aby tańczyć, wypoczywać i wspólnie spędzać czas 🙂
Spotkamy się oczywiście w kultowym OW Lotnik, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowych, a internet jest tylko w jednym miejscu. Cisza i spokój w środku lasu, jezioro z pomostem do kończenia imprez i wypożyczalnią sprzętu.
Pokoje 3 osobowe z łazienkami, które nawiązują designem do letnich kolonii, 3 posiłki dziennie (proste i smaczne), 3 sale taneczne, warsztaty Lindy Hop, Extra Tracki, Tastery, 3 imprezy taneczne na luzie z muzyką na żywo, ping pong, niespodzianki, leżing, plażing, smażing. To wszystko czeka na Was w pierwszy weekend lipca.
 
Zwierzęta domowe zostawiamy w domu, a dzikie w dziczy 🙂
 

REJESTRACJA

Rejestracja jest otwarta !!!

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/8JfRKg8bsXTCdFs39

 

INSTRUKTORZY

ISABEL GREGORI & VICTOR LOPEZ

Isabel i Victor to hiszpańska para, która jest z nami co rok. Znani doskonale w Polsce i na świecie, wyróżniają się poczuciem humoru, empatią oraz cudownym podejściem do ludzi i do tańca.

AGNIESZKA PLUWAK & KONRAD PRUŚNIEWSKI

Z radością ogłaszamy, że w tym roku swoją niesamowitą wiedzą taneczną i jeszcze bardziej niesamowitym poczuciem humoru dzielić się będą z nami Agnieszka Pluwak i Konrad Prus! Właściciele szkoły Harlem Beats, tancerze i regularnie zapraszani na zagraniczne warsztaty instruktorzy.
Do ich licznych zalet można dodać tą, że nie starzeją się i zdjęcie z naszego obozu w 2022 roku jest absolutnie aktualne 🙂

PAULINA ROZPIERSKA & MICHAŁ MIEDŹWIECKI

Po raz pierwszy w Staszowie powitamy warszawską parę Paulina Rozpierska i Michał Miedźwiecki! Cieszymy się niezmiernie na tą okoliczność, bo to fajni ludzie, znakomici tancerze, merytoryczni instruktorzy, a do tego wymiatają w social mediach inspirując do tańca!

NADZIEJA & MATEUSZ

Tej pary też nie może zabraknąć w Staszowie, bo kto będzie z nami tańczył do rana, żeby potem iść na pomost. Nadzieja i Mateusz to krakowska para instruktorów, których uśmiech i energia jest prawie tak legendarna, jak słowiański przykuc!

HARMONOGRAM

PROGRAM

W programie:
– Warsztaty Lindy Hop na 3 poziomach zaawansowania,
– Tastery,
– 3 Imprezy taneczne na luzie,
– Extra Tracki,
– Niespodzianki,
– Leżing, Plażing, Smażing, Ping Pong

 

POZIOMY

Zajęcia prowadzimy na 3 poziomach zaawansowania. W tym roku nie będzie tradycyjnego Audition - przydział do grup będzie na podstawie ankiety. Na miejscu przeprowadzimy przesłuchania dla chętnych.

EXTRA TRACKI

W tym roku mamy dla Was 3 Extra Tracki, na które zapisujecie się osobno. Każdy jest na poziomie otwartym, więc bierzcie udział bez obaw 🙂 Cena jednych zajęć to 55,00 zł.

IMPREZY | MUZYKA

WITEK BIELSKI | SOBOTA
W sobotę odwiedzi nas Witek Bielski i zagra na głównej imprezie. A to oznacza, że nie tylko zatańczymy do super muzyki na żywo, ale również że projekt Staszowska Orkiestra Swingowa będzie miał drugą odsłonę

MIEJSCE

Obozować będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym Lotnik, który znajduje się w lesie i sąsiaduje z jeziorem. Z sal widać jedno i drugie, a po zajęciach czekają na Was rowerki wodne, molo i przepiękny fort oddalony o 10 km. Miejsce zapewnia nam pokoje z łazienkami, 3 sale z parkietami, 3 posiłki w osobnej stołówce, zaplecze socjalne i dużo zieleni na 3 hektarach ogrodzonej posesji.
Ośrodek położony jest w Staszowie (woj. świętokrzyskie) w odległości 400 km od Wrocławia, 200 km od Warszawy i Łodzi, 185 km od Katowic, 150 km od Zawiercia i Krakowa.

POKOJE

Mieszkamy w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Ilość pokoi 2osobowych jest bardzo mocno ograniczona i będą przydzielane wg kolejności zgłoszeń.
Pokoje opuszczamy w niedzielę, najpóźniej przed zajęciami. Jest to związane z przyjazdem kolejnej grupy.
Pokoje 3 osobowe można zajmować w dowolnym składzie, wystarczy podać to w rejestracji lub dosłać mailem. Domyślnie pokoje dzielimy na damskie i męskie.

CENNIK