SCamp 2024 www

LLUP Summer Camp 2024 w Staszowie | 4-7.07.2024

Panie i Panowie !

Zapraszamy w lipcu po raz kolejny do Staszowa, gdzie nieprzerwanie od 2015 roku spotykamy się latem, aby tańczyć, wypoczywać i wspólnie spędzać czas 🙂
Spotkamy się oczywiście w kultowym OW Lotnik, gdzie nie ma zasięgu sieci komórkowych, a internet jest tylko w jednym miejscu. Cisza i spokój w środku lasu, jezioro z pomostem do kończenia imprez i wypożyczalnią sprzętu.
Pokoje 3 osobowe z łazienkami, które nawiązują designem do letnich kolonii, 3 posiłki dziennie (proste i smaczne), 3 sale taneczne, warsztaty Lindy Hop, Extra Tracki, Tastery, 3 imprezy taneczne na luzie z muzyką na żywo, ping pong, niespodzianki, leżing, plażing, smażing. To wszystko czeka na Was w pierwszy weekend lipca.
 
Zwierzęta domowe zostawiamy w domu, a dzikie w dziczy 🙂
 

REJESTRACJA

TBA

 

INSTRUKTORZY

TBA

PROGRAM

W programie:
– Warsztaty Lindy Hop na 3 poziomach zaawansowania,
– Tastery,
– 3 Imprezy taneczne na luzie,
– Extra Tracki,
– Niespodzianki,
– Leżing, Plażing, Smażing, Ping Pong

POZIOMY

Zajęcia planujemy na 3 poziomach zaawansowania. Uczestnicy będą przydzielani do poszczególnych grup przez instruktorów na podstawie przesłuchania (Audition).

EXTRA TRACKI

Podczas tej edycji wzbogacamy ofertę Extra Tracków, z myślą o osobach nie korzystających z pełnej oferty obozu oraz tych, które chcą więcej.
 

WSTĘPNY HARMONOGRAM

TBA

IMPREZY | MUZYKA

 

TBA

 
 

MIEJSCE

Obozować będziemy w Ośrodku Wypoczynkowym Lotnik, który znajduje się w lesie i sąsiaduje z jeziorem. Z sal widać jedno i drugie, a po zajęciach czekają na Was rowerki wodne, molo i przepiękny fort oddalony o 10 km. Miejsce zapewnia nam pokoje z łazienkami, 3 sale z parkietami, 3 posiłki w osobnej stołówce, zaplecze socjalne i dużo zieleni na 3 hektarach ogrodzonej posesji.
Ośrodek położony jest w Staszowie (woj. świętokrzyskie) w odległości 400 km od Wrocławia, 200 km od Warszawy i Łodzi, 185 km od Katowic, 150 km od Zawiercia i Krakowa.

POKOJE

Mieszkamy w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Ilość pokoi 2osobowych jest bardzo mocno ograniczona i będą przydzielane wg kolejności zgłoszeń.
Pokoje opuszczamy w niedzielę, najpóźniej przed zajęciami. Jest to związane z przyjazdem kolejnej grupy.
Pokoje 3 osobowe można zajmować w dowolnym składzie, wystarczy podać to w rejestracji lub dosłać mailem. Domyślnie pokoje dzielimy na damskie i męskie.

CENNIK

TBA