MajoBalbo Event Head WWW

Majove Balboszkove Love | Kwietniove | 22-23.04.2023

Panie i Panowie!

Za chwilę będzie kwiecień. A w kwietniu przyjadą Państwo Maj. I zrobią Balboe, a wtedy w Waszych sercach zagości maj. A na dokładkę będzie Potańcówka. Jeden kwietniowy weekend, a tyle radości.
Majove Balboszkove Love Kwietniove to ostatnia szansa przed Silesią i Summer Campem, żeby poszurać w Swing City. I to w doborowym towarzystwie Asi i Mateusza. Będzie zacnie 🙂

 

REJESTRACJA
Link do rejestracji: https://forms.gle/3XgVvyCfiBxkY68e7

 

HARMONOGRAM
Sobota (22 kwietnia)
10:15 – 11:15 – Balboa Od Podstaw (1h)
11:30 – 13:30 – Balboa Podstawy Plus cz. 1 (2h)
14:30 – 16:30 – Balboa Dla Tańczących cz. 1 (2h)
21:00 – 21:45 – Taster (ogłosimy niebawem)
2:00 – Swingowa Domówka
Niedziela (23 kwietnia)
11:00 – 13:00 – Balboa Podstawy Plus cz. 2 (2h)
14:00 – 16:00 – Balboa Dla Tańczących cz. 2 (2h)

 

OPIS POZIOMÓW
Od Podstaw to poziom dla osób, które nie miały do czynienia z Balbo i chcą zobaczyć czy im się podoba lub dla tych, którzy podstawy chcą sobie powtórzyć. Jeżeli nie miałaś/eś wcześniej kontaktu z Balboa, nie zapisuj się na Podstawy Plus.
Od Podstaw Plus to poziom dla osób, które podstawy już znają i miały do czynienia z Balbo wcześniej i dłużej niż godzinę, ale nie czują się pewnie i nie tańczą jeszcze płynnie.
Tańczący poziom dedykujemy tym osobom, które tańczą Balboszkę całkiem zgrabnie, podstawy znają i chcą więcej.

 

CENNIK
1h lub 2h zajęć: 35,00 zł/h
3h i więcej: 30,00 zł/h

Swingowa Domówka – 10,00 zł

 

PROWADZĄCY – ASIA I MATEUSZ MAJOWIE (KRAKÓW)
Asia zaczęła tańczyć, kiedy tylko nauczyła się chodzić i przez długie lata związana była z tańcem towarzyskim. Mateusz odkrył radość płynącą z tańca dopiero w czasie studiów, ale pasja ta pochłonęła go na dobre.
Przygodę ze swingiem rozpoczęli wspólnie od Lindy Hop w 2014 roku, miłość do Balboa przyszła odrobinę później. Uwielbiają elegancję i subtelność a zarazem dynamiczność Balboa i pragną tą fascynacją zarażać teraz innych.
Obecnie, każdą wolną chwilę poświęcają na rozwijanie się w tańcu – zdobywając wiedzę i umiejętności na kolejnych międzynarodowych festiwalach. Od kilku lat prowadzą regularne lekcje swingu w Krakowie oraz jeżdżą po całej Polsce ucząc Balboa. W 2019 r. założyli grupę pokazową Balboa – Balifornia Dreamers.
Na swoich zajęciach zwracają dużą uwagę na techniczne aspekty i komfort poruszania się każdego z partnerów. Oglądanie jak kursanci czerpią radość z tańca i odkrywają swoją kreatywność jest czymś co motywuje ich do uczenia.

 

MIEJSCE
Na warsztaty oraz potańcówkę zapraszamy do Swing City Katowice, na ul. Sokolskiej 31.

 

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.eventy@gmail.com).