nks

Nowe Kursy W Parach i Solo | 01.2020

Nowe Kursy Lindy Hop, Step i Charleston Solo Od Podstaw

Panie i Panowie!

Z nowym rokiem zapraszamy na nowe kursy tańców swingowych od podstaw. Już od stycznia chcemy Was powitać na stacjonarnych zajęciach Lindy Hop (w parach), Stepu Amerykańskiego (solo) oraz Charlestona Solo. Na zimowe chłody i pandemiczne depresje najlepsza jest dawka swingu, najbardziej radosnego tańca świata.
Nasze zajęcia to solidna dawka uśmiechu, dobrej muzyki i klimatycznego tańca opartego na dialogu między partnerami, z przestrzenią na improwizacje.

 

REJESTRACJA

Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Można rejestrować się bez pary. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości. Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych, ale w uzasadnionych przypadkach jesteśmy otwarci na rozmowę. Oby przed rejestracją 🙂
 
DATA
Kurs Lindy Hop w parach zaczynamy 18 stycznia i będzie odbywać się co poniedziałek o 18:00.
Kurs Step Amerykański Solo zaczynamy 20 stycznia i będzie odbywać się co środę o 21:00.
Kurs Charleston Solo zaczynamy 21 stycznia i będzie odbywać się co czwartek o 18:00.
 
CENNIK
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za styczeń i luty: 130,00 zł / 6 zajęć
Swingonament za regularny miesiąc: 90,00 zł / 4 zajęcia
Swingonament za Trymestr Zimowy: 200,00 zł / 10 zajęć
 
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
OPISY

LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

 
CHARLESTON SOLO
To pierwszy swingowy taniec, na punkcie którego oszalały miliony ludzi w Stanach, a potem na całym świecie. Do dzisiaj jest najlepiej kojarzonym tańcem ze Złotej Ery Swingu. Rytmiczny, elegancki, dynamiczny i stylowy.
 
STEP AMERYKAŃSKI
Zwany również stepowaniem to taniec polegający na wystukiwaniu rytmu za pomocą stóp. Żeby wzmocnić efekt, podkuwa się obuwie specjalnymi blaszkami, ale nie są one wymagane. Oczywiście pracuje ciało, a jego ruch ma wpływ na charakter tańca. Rozwija to koordynację, rytmikę, umiejętności motoryczne, muzykalność i daje dużo radości.
 
SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.

KURS NA PREZENT

Nasze kursy można podarować na prezent. W takiej sytuacji dodajemy gratis Bon Prezentowy, wydrukowany na sztywnym kartonie z elegancką kopertą. Zalety naszego bonu:
- jest bezterminowy - skorzystaj kiedy chcesz
- na okaziciela - jeżeli nie możesz skorzystać, podaruj komuś
- wymienny na inne nasze usługi

Napisz na swingcity.kursy(at)gmail.com lub zadzwoń pod nr 693 40 60 42 i zamów lub zapytaj o więcej szczegółów.