RK www

NOWE KURSY TAŃCÓW SWINGOWYCH | 19-20.09

Nowe Kursy Tanców Swingowych

Panie i Panowie!

Po raz trzeci rozpoczynamy w Katowicach sezon regularnych kursów tańców swingowych. Z roku na rok jest nas coraz więcej, więc otwieramy kolejne grupy, aby zapewnić Wam taneczny rozwój w miarę naszych skromnych możliwości. Ten sezon zaczynamy od 2 technik (Lindy Hop i Collegiate Shag), których uczyć będziemy na 7 grupach w środy i czwartki. Otwieramy dla Was 2 grupy Lindy Hop Od Podstaw. 

Zajęcia Collegiate Shag Od Podstaw rozpoczniemy na początku października. Podobnie jak w zeszłym sezonie odbywać się będzie bezpłatny Praktis, na którym można przetańczyć materiał z zajęć, uzupełnić braki czy rozwiać wątpliwości.

HARMONOGRAM

ŚRODY

18:40 - 19:40 Lindy Hop Kontynuacja
19:50 - 20:50 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)
21:00 - 22:00 Lindy Hop Kontynuacja

CZWARTEK

17:50 - 18:50 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)
19:00 - 20:00 Lindy Hop Kontynuacja
20:15 - 21:15 Lindy Hop Kontynuacja
21:15 - 22:15 Swingowy Praktis

KURSY OD PODSTAW

Dla rozpoczynających przygodę ze swingiem mamy 2 grupy (LH1A i LH1B). Nie musicie mieć pary, na zajęciach i tak się zmieniamy 🙂
W trosce o równowagę partnerów i partnerek na sali, więc zastrzegamy sobie prawo skierowania Was na listę oczekujących.
Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej lekcji czy odbycia bezpłatnej lekcji (te mamy na każdej imprezie). Minimalna opcja to karnet na 4 wejścia.
Jako Studio stawiamy przed sobą zadanie zapewnienia Wam możliwości nieustającego rozwoju. Dlatego Wasza przygoda ze swingiem będzie trwać tak długo, jak będziecie chcieli.

KONTYNUACJA ZAJĘĆ

Wszystkich, którzy brali już udział w naszych zajęciach, zapraszamy do rejestracji na nowe kursy. Znajdziemy dla Was grupę, w której najszybciej będziecie się rozwijać. Na rejestrację macie czas do 3 września. Po tym terminie będziemy formować grupy.

CENNIK

Swing City Katowice jest częścią szkoły La Clave i na nasze zajęcia obowiązuja karnety La Clave. Oprócz rozliczeń gotówkowych obowiązują też systemy MultiSport i OK System.

Karnet na 4 wejścia: 79,00 zł.
Karnet na 10 wejść: 169,00 zł.

REJESTRACJA

Link do formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/cwgthfHAaM7VWVsv2
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich, ale to wyłącznie deklaracja udziału w kursach i nie wiąże się z płatnością.
Pamiętajcie, że jedyne czego oczekujemy od naszych uczestników to regularnego uczęszczania na zajęcia, minimum 75% obecności w skali miesiąca.