rkww

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | 03.04.2019

Panie i Panowie!

Lata ’20 już niebawem, więc w ramach przygotowań do ponownej Złotej Ery Swingu startujemy od kwietnia z nowymi kursami wspaniałego tańca swingowego – Lindy Hop.

Mamy dla Was aż 2 nowe grupy od podstaw. Zapraszamy:
– w środy o 19:50: start 3 kwietnia
– lub w czwartki o 18:00: start 4 kwietnia

Nie musicie mieć doświadczenia tanecznego, umiejętności, talentu czy poczucia rytmu. Choć oczywiście możecie. Być może nigdy nie tańczyliście i chcecie móc odnaleźć się w muzyce. Być może chcecie spróbować czegoś nowego. Być może dotychczasowe zajęcia taneczne nie dały Wam satysfakcji. Być może widzieliście swing i chcecie spróbować. Być może Wasi znajomi już tańczą. Ile ludzi, tyle motywacji, a wszystkie wiodą do nas 🙂

Zaczynając tańczyć swing stajecie się częścią nie tylko katowickiego czy polskiego, ale też międzynarodowego środowiska swingowego. To nowy świat pełen ciekawych ludzi z każdego zakątka świata.

HARMONOGRAM NOWYCH KURSÓW

ŚRODY
19:50 – 20:50 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)

CZWARTKI
18:00 – 19:00 Lindy Hop (Grupa Od Podstaw)
21:15 – 22:15 Swingowy Praktis Dla Wszystkich

KURSY OD PODSTAW
Nie musicie mieć pary, na zajęciach i tak się zmieniamy 🙂

W trosce o równowagę partnerów i partnerek na sali, więc zastrzegamy sobie prawo skierowania Was na listę oczekujących.

Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej lekcji czy odbycia pierwszej bezpłatnej lekcji (te mamy na imprezach i czasami w Studiu). Minimalna opcja to pierwszy miesiąc zajęć.

Jako Studio stawiamy przed sobą zadanie zapewnienia Wam możliwości nieustającego rozwoju. Dlatego Wasza przygoda ze swingiem będzie trwać tak długo, jak będziecie chcieli.

CENNIK
Rozliczamy się opłatą miesięczną zwaną Swingonamentem. W kwietniu jest to 80,00 zł za 4 zajęcia w środy i 60,00 zł za 3 zajęcia w czwartki (brak zajęć 25 kwietnia).

LOKALIZACJA
Zajęcia prowadzimy we współpracy ze szkołą tańca La Clave, która mieści się w centrum Katowic, na ul. Chorzowskiej 11.

REJESTRACJA
Link do formularza rejestracyjnego znajduje się na naszej stronie www_swingcity_pl

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy na listę uczestników kursu.

ZAPRASZAMY!