NK LH 1902 WWW

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | 19.02.2021

Panie i Panowie!
 
Z nowym rokiem zapraszamy na nowe kursy tańców swingowych od podstaw.  Chcemy Was powitać od 19 lutego na stacjonarnych zajęciach Lindy Hop. Na zimowe chłody i pandemiczne depresje najlepsza jest dawka swingu, najbardziej radosnego tańca świata.
Nasze zajęcia to porcja uśmiechu, dobrej muzyki i klimatycznego tańca opartego na dialogu między partnerami, z przestrzenią na improwizacje.
Kurs pierwotnie miał wystartować 5 lutego, ale się przeniósł 🙂

REJESTRACJA

Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Można rejestrować się bez pary. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości.
Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych, ale w uzasadnionych przypadkach jesteśmy otwarci na rozmowę. Oby przed rejestracją 🙂
 
DATA
Kurs Lindy Hop w parach zaczynamy 5 lutego i będzie odbywać się raz w tygodniu, co piątek o 19:30.
 
CENNIK
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za luty: 90,00 zł / 4 zajęcia
Swingonament za Trymestr Zimowy: 160,00 zł / 8 zajęć
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
 
OPISY
 
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
 
SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.