wk kurs www

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | Start 06.08.2021

Panie i Panowie!
W sierpniowe wieczory zapraszamy serdecznie do tańca. Na nową grupę Lindy Hop Od Podstaw w naszym studiu, w piątki o 18:20.
Zaczynamy 6 sierpnia i kończymy 3 września. W ten sposób mamy 5 wakacyjnych spotkań. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do naszej społeczności. I mamy nadzieję, że spotkamy się również na imprezach.
REJESTRACJA
———————
Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary. Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i w kursach bierzecie udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.
ZAJĘCIA OD PODSTAW
———————————
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂
DATA
——–
PIĄTKI
18:20 – 19:30 – Lindy Hop Od Podstaw (Szkolorze): START: 6 sierpnia
CENNIK
————
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za ten kurs (5 spotkań): 120,00 zł
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
OPIS
——-
LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.