rk lh www

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | Start: 19.04

Panie i Panowie!
Mamy taki pomysł, żeby od 19 kwietnia powitać Was w każdy poniedziałek o 18:00 na stacjonarnych zajęciach Lindy Hop, swingowego tańca w parach. Chcemy dać Wam w tym zwariowanym świecie odrobinę normalności, radości i kontaktu z żywym człowiekiem. A na pandemiczne depresje najlepszy jest Swing, najbardziej radosny taniec świata.
Nasze zajęcia to solidna dawka uśmiechu, dobrej muzyki i klimatycznego tańca opartego na dialogu między partnerami, z przestrzenią na improwizacje. Przychodzimy w parze lub bez, tańczymy ze wszystkimi, miło spędzamy czas.
REJESTRACJA
Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Można rejestrować się bez pary. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości.
Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych.
DATA
Kurs Lindy Hop w parach zaczynamy 19 kwietnia i będzie odbywać się w każdy poniedziałek o 18:00.
CENNIK
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za kwiecień: 50,00 zł / 2 zajęcia.
Swingonament za 3 miesiące: 190,00 zł / 9 zajęć.
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
OPISY
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
OD PODSTAW
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.