NowyKurs www

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | Start: 19.10

Panie i Panowie!
Zapraszamy Was serdecznie do rozpoczęcia przygodami z tańcami swingowymi i przeniesienie się do Złotej Ery Swingu. Na jesienną niepogodę i zimowe depresje najlepsza jest dawka swingowego Lindy Hop, najbardziej radosnego tańca świata.
Nasze zajęcia to solidna dawka uśmiechu, dobrej muzyki i klimatycznego tańca opartego na dialogu między partnerami, z przestrzenią na improwizacje.
———————
REJESTRACJA
———————
Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości. Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.
Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych, ale w uzasadnionych przypadkach jesteśmy otwarci na rozmowę. Oby przed rejestracją 🙂
——-
DATA
——-
Kurs Lindy Hop w parach zaczynamy 19 października i będzie odbywać się co poniedziałek o 17:00.

 

————
CENNIK
————
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/. Tutaj publikujemy najczęstsze opcje.
Swingonament za październik i listopad: 130,00 zł / 6 zajęć
Swingonament za regularny miesiąc: 90,00 zł / 4 zajęcia
Swingonament za Trymestr Jesienny: 180,00 zł / 9 zajęć
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
——-
OPISY
——-
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

SZKOLORZE

Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy