lh od podstaw 28_04 www

Nowy Kurs Lindy Hop Od Podstaw | Start: 28.04.2022

Panie i Panowie!
Z radością zapraszamy Was do rozpoczęcia przygody z tańcami swingowymi! Startujemy 28 kwietnia z kursem od podstaw i będziemy spotykać się w czwartki o 18:00. Taniec jest w parach, ale na sali i tak są rotacje, więc można się śmiało rejestrować samodzielnie 🙂
Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach.
REJESTRACJA
Rejestracja jest dostępna na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Nie musicie mieć pary – my dbamy o to, żeby każdy miał z kim tańczyć.

Na zajęciach w parach wymagamy zmian, które są ważnym elementem kultury tańców swingowych. Przy rejestracji zapewniamy równowagę na sali.

ZAJĘCIA OD PODSTAW
Zajęcia od podstaw są dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcami swingowymi lub z żadnymi tańcami. Nie trzeba umieć tańczyć, nie trzeba mieć poczucia rytmu, nie trzeba słyszeć muzyki, można mieć dwie lewe nogi 🙂
CENNIK
Szczegółowy Cennik znajduje się na http://swingcity.pl/cennik/.
Swingonament za kwiecień i maj – 125,00 zł / 6 zajęć
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.