Nowy Kurs Tańca Lindy Hop Od Podstaw

Nowy Kurs Tańca Lindy Hop | Od Podstaw

Panie i Panowie!

W tym trudnym dla nas wszystkich momencie, kiedy staramy się zostać w domu, a drugiego człowieka omijać w odległości jednego metra, my zapraszamy Was na kurs tańca, który planujemy 14 kwietnia rozpocząć w naszym studiu.

Dookoła jest niepewność, ale my chcemy mieć nadzieję i bardzo konkretną datę, do której wróci normalność. Może Wy też chcecie 🙂

Oczywiście liczymy się z opcją przesunięcia startu kursu, dlatego przyjmujemy tylko 50% wpłaty. To pozwoli nam łatwo skorygować ostateczną kwotę (uzależnioną od ilości zajęć).

Obecnie mamy dla Was grupę:
– we wtorki o 19:40 (start: 14 kwietnia)

Spotykać będziemy się cyklicznie w Swing City Katowice, na ulicy Sokolskiej 31. Jeden kurs to jedne zajęcia tygodniowo. Trwać będzie przez 3 miesiące, po czym umożliwimy Wam przejście na wyższy poziom i kontynuację.
Można zrezygnować po miesiącu, ale rzadko ktoś to robi 😉

REJESTRACJA
Dostępna jest na naszej stronie: http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie połowy Swingonamentu wpisujemy Was na listę uczestników kursu.

Nie musicie mieć pary, a na zajęciach i tak zmieniamy się w parach, żeby każdy mógł zatańczyć i poznać się z każdym. To pomaga później odnaleźć się na imprezach i jest niezbędnym elementem zajęć.

CENNIK
Szczegółowy cennik dostępny jest na http://swingcity.pl/cennik/

Swingonament za miesiąc kwiecień to:
– 70,00 zł / 3 zajęcia (wtorki)

Cały trymestr (14.04 – 19.04) jest w cenie:
162,00 zł / 9 zajęć

Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

OPIS TAŃCA

LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

OPIS POZIOMU

SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.

POZOSTAŁE KURSY
W kwietniu zapraszamy również na Nowy Kurs Tańca Solo | Od Podstaw i Dla Tańczących. Szczegóły niebawem w wydarzeniu, a rejestracja dostępna na http://swingcity.pl/rejestracja/