Nowy Kurs Tańca Lindy Hop | Od Podstaw

Nowy Kurs Tańca Lindy Hop | Od Podstaw | 07.01.2020

Panie i Panowie!

Od 1 stycznia oficjalnie mamy znowu lata 20! Z tej okazji katowicka społeczność swingowa zaprasza na nowy kurs od podstaw (grupa Szkolorze) kultowego tańca Złotej Ery Swingu, czyli Lindy Hop.

Mamy dla Was do wyboru 2 grupy:
– poniedziałki o 18:20 (start: 13 stycznia)
– wtorki o 17:00 (start: 7 stycznia)

Spotykać będziemy się cyklicznie w Swing City Katowice, na ulicy Sokolskiej 31. Jeden kurs to jedne zajęcia tygodniowo. Trwać będzie przez 3 miesiące, po czym umożliwimy Wam przejście na wyższy poziom i kontynuację.
Można zrezygnować po miesiącu, ale rzadko ktoś to robi 😉

REJESTRACJA

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu.
Nie musicie mieć pary, a na zajęciach i tak zmieniamy się w parach, żeby każdy mógł zatańczyć i poznać się z każdym. To pomaga później odnaleźć się na imprezach i jest niezbędnym elementem zajęć.

CENNIK
Szczegółowy cennik dostępny jest na:

Swingonament za miesiąc styczeń to:
– 60,00 zł / 3 zajęcia (poniedziałki)
– 80,00 zł / 4 zajęcia (wtorki)

Cały trymestr (07.01 – 30.03) jest w cenie:
216,00 zł / 12 zajęć

Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

OPIS TAŃCA

LINDY HOP to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

OPIS POZIOMU

SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.

POZOSTAŁE KURSY
W styczniu zaprosimy Was również na kursy swingu solo, które odbywać się będą w czwartki. Szczegóły podamy niebawem.