OLLH 18_03 WWW

Otwarta Lekcja Lindy Hop | Śląski Dzień Tańca | 18.03.2023

Panie i Panowie!

W ramach Śląskiego Dnia Tańca mamy przyjemność zaprosić Was na Otwartą Lekcję Lindy Hop, kultowego tańca swingowego w parach! Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprosił do współorganizowania Śląskiego Dnia Tańca wiele ośrodków kultury całego województwa.
Nie musicie mieć pary, nie musicie umieć tańczyć. Weźcie wygodne buty na zmianę, załóżcie wygodny strój i odwiedźcie nas w Studiu. Wcześniej kliknijcie tylko https://kongrestanca.pl/rejestracja

 

W marcu planujemy jeszcze 2 lekcje otwarte:
– środę 22.03 o godzinie 19:30 – Collegiate Shag (w parach),
– środę 29.03 o godzinie 19:30 – Charleston Solo.

 

OPISY TAŃCÓW
————————
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
SOLO JAZZ & CHARLESTON
Solowy taniec do muzyki swingowej to świat improwizacji oraz układy tańczone solo. To połączenie ruchów Authentic Jazz ze wspaniałym światem Charlestona.

 

REGULARNE KURSY OD KWIETNIA
———————————————
Jeżeli temat Wam się spodoba (albo już Wam się podoba) to zapraszamy na nasze Nowe Kursy Od Podstaw. Szczegóły znajdziecie na www.swingcity.pl i na Fan Page’u.
Link do rejestracji: http://swingcity.pl/rejestracja/

 
KIEDY
————————
15:00 – 16:00 Sobota (18 marca)

 

GDZIE
————————
Swing City Katowice | ul. Sokolska 31, DH JUNIOR
Ścisłe centrum miasta, między Supersamem a Super Jednostką

 

KONTAKT
————————
W razie pytań lub wątpliwości dzwońcie (kom. 693 40 60 42) lub piszcie na swingcity.kursy@gmail.com.

 

Wydarzenie realizowane w ramach Śląskiego Dnia Tańca, współorganizowane przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.