potbluswww

Potańcówka Bluesowa | Po ale Przed | 24.02.2019

Panie i Panowie!

Czy da się połączyć after walentynkowy i befor ostatkowy? Oczywiście! Zobaczcie na własne oczy, posłuchajcie na własne uszy i poczujcie to swoim ciałem 🙂

Tylko u nas pełen miłości oraz tłustych bitów Blues, który porwie Was niedzielnym wieczorem, byście lekkim krokiem przebrnęli przez nadchodzący tydzień!

Czym jest blues? To spokojny, ale i niezwykle zmysłowy taniec, który można tańczyć zarówno w parze, jak i solo. Jeżeli nie macie partnera do tańca – nic nie szkodzi! Obiecujemy, że zaradzimy temu problemowi i każdy będzie miał okazję zatańczyć z kimś nowym.
Zapraszamy wszystkich, którzy mieli już kontakt z tym tańcem, jak i zupełnie niezorientowanych na darmową lekcję wprowadzającą i potańcówkę, która pozwoli Wam poczuć bluesa!

Spędźcie ten czas w klimatycznych wnętrzach Nowego Dekameronu, gdzie będziemy przenosić się w czasie muzycznie i tanecznie o cały wiek.

Katowiccy tancerze i miłośnicy bluesa zapraszają na jedyną taką imprezę, oderwaną od rzeczywistości i zgiełku miasta. Można posłuchać dobrej muzyki, można dać się porwać tanecznie, można popatrzeć.

Nim zaczniemy tańczyć, będzie okazja spróbować Bluesa na otwartej lekcji tego tańca. O godzinie 18:30 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w darmowych zajęciach poprowadzonych przez naszych instruktorów.

Potańcówkę w starym stylu nakręca jedyne w Katowicach Studio Tańców Swingowych SWING CITY, a w progi uprzejmie zaprasza Nowy Dekameron z całym bogactwem swojego baru.

18:30 – 19:30 Otwarte Warsztaty Bluesa
19:30 – 23:00 Potańcówka Bluesowa

KIEDY: 24 lutego 2019 (niedziela) |
O KTÓREJ: 18:30 – 23:00
GDZIE: Nowy Dekameron, 3 Maja 19, Katowice

WSTĘP WOLNY!