bluesowa potańcówka

Potańcówka Bluesowa | Świętojańska | 23.06.2019

Panie i Panowie!

Właśnie mieliśmy najkrótszą noc w roku 😉 Sprawmy, by kolejne noce również były wyjątkowe ^^ Jak to zrobić? Przyjść na niedzielną potańcówkę do Nowego Dekameronu, gdzie na piętrze poznacie tajniki, które sprawią, że poznacie magię bluesa.
To doskonała okazja, by dowiedzieć się, że ta magia również płynie z tańca.

Czym jest blues? To spokojny, ale i niezwykle zmysłowy taniec, który można tańczyć zarówno w parze, jak i solo. Jeżeli nie macie partnera do tańca – nic nie szkodzi! Obiecujemy, że zaradzimy temu problemowi i każdy będzie miał okazję zatańczyć z kimś nowym.
Zapraszamy wszystkich, którzy mieli już kontakt z tym tańcem, jak i zupełnie niezorientowanych na darmową lekcję wprowadzającą i potańcówkę, która pozwoli Wam poczuć bluesa!

Spędźcie ten czas w klimatycznych wnętrzach Nowego Dekameronu, gdzie będziemy przenosić się w czasie muzycznie i tanecznie o cały wiek.

Katowiccy tancerze i miłośnicy bluesa zapraszają na jedyną taką imprezę, oderwaną od rzeczywistości i zgiełku miasta. Można posłuchać dobrej muzyki, można dać się porwać tanecznie, można popatrzeć.
Nim zaczniemy tańczyć, będzie okazja spróbować bluesa na otwartych warsztatach tego tańca. O godzinie 18:30 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w darmowych zajęciach poprowadzonych przez naszych instruktorów.

Potańcówkę w starym stylu nakręca jedyne w Katowicach Studio Tańców Swingowych SWING CITY, a w progi uprzejmie zaprasza Nowy Dekameron z całym bogactwem swojego baru.

18:30 – 19:30 Otwarte Warsztaty Bluesa
19:30 – 23:00 Potańcówka Bluesowa

KIEDY: 23 czerwca 2019 (niedziela)
O KTÓREJ: 18:30 – 23:00
GDZIE: Nowy Dekameron, 3 Maja 19, Katowice

WSTĘP WOLNY!