DRPS BB 8_03 WWW

Potańcówka Swingowa Dobrze Rockująca | Kobieca | 8.03.2023

Panie i Panowie!

Z radością zapraszamy na trzecią już potańcówkę swingową w Bielsku-Białej. Jest to bezpłatna i otwarta impreza taneczna, na której bawimy się do muzyki swingowej. Wszyscy są mile widziani! A że w tym dniu obchodzimy Dzień Kobiet, tym bardziej zapraszamy do wspólnego świętowania 🙂

 

Być może słyszeliście o Charlestonie, Franka Sinatrę kojarzycie nie tylko ze świątecznych piosenek, a może po prostu lubicie potańczyć do muzyki innej niż dyskotekowa – ta impreza jest dla Was. I nie ma znaczenia czy macie lat 20, 40, 60 czy 80, bo Swing od zawsze łączy pokolenia.

 

Temat napędza Swing City Bielsko, jedyna szkoła w mieście tańcząca do tej muzyki. Jesteśmy z Katowic i w BB stawiamy pierwsze kroki, ale mamy nadzieję wspólnie z Wami zbudować fajną Społeczność zainteresowaną tańcami swingowymi. Od lutego w Bielsku-Białej prowadzimy regularne kursy tańców swingowych.

 

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z tańcami swingowymi zapraszamy na nasze kolejne warsztaty „Zacznij Tańczyć Swing w Bielsku-Białej | Po Raz Piąty”, które odbędą się w sobotę 18 marca.
Szczegóły znajdziecie na www.swingcity.pl (rejestracja: https://forms.gle/J6reUjW5j4F3mYoeA). Zapraszamy 🙂

 

Stroje nawiązujące do lat ’20, ’30, ’40, a nawet ’50, mile widziane, ale nie wymagane. Ubierzcie się wygodnie 🙂

 

KIEDY: 8 marca (środa)
GDZIE: Rock Pizzeria, Bielsko-Biała, ul. Rynek 4
O KTÓREJ: Start o godz. 19:00