POZIOMY ZAJĘĆ W SWING CITY KATOWICE

POZIOMY ZAJĘĆ LINDY HOP

POZIOM NIEBIESKI (kontynuacja dawnych Majstrów, Hazoków i Szmaterloków)
Nasz poziom dla najbardziej zaawansowanych osób. Jeżeli tańczysz Lindy Hop bardzo długo i bardzo intensywnie, bierzesz udział w warsztatach oraz imprezach, na parkiecie czujesz się bardziej niż swobodnie, to może być poziom dla Ciebie.
 
POZIOM CZERWONY (kontynuacja dawnych Huncwotów i Kamratów)
Znasz nie tylko kroki triple i rockstep, ale też kilka innych. Tańczysz Lindy Hop z Charlestonem, swingouty kręcisz z wariacjami i pamiętasz, żeby akcentować frazy. Wiele już umiesz, ale czujesz że jeszcze więcej jest do zrobienia. 
 
POZIOM ŻÓŁTY (kontynuacja dawnych Fachmanów i Ojli)
W nadchodzącym trymestrze będziemy pracować nad Charlestonem, łączeniem rytmik Lindy Hop i Charleston i budowaniem połączenia w parze.
 
POZIOM FIOLETOWY (kontynuacja dawnych Szkolorzy i Przedwakacyjnych grup od podstaw)
Poziom dla wszystkich, którzy zaczęli z nami tańczyć przed wakacjami. W nadchodzącym trymestrze będziemy bazować na schematach 6count i 8count, rozwijać je, łączyć i uzupełniać o elementy Charlestona.
 
 
 

POZIOMY ZAJĘĆ SOLO JAZZ

INTERMEDIATE
To poziom dla osób, które były już na zajęciach Solo i czują się na tyle pewnie, że nie chcą zaczynać od podstaw, tylko rozwijać się dalej.
 
ADVANCE
Nasza najbardziej zaawansowana grupa dla tańczących solo, dedykowana osobom które tańczą długo, intensywnie i lubią wyzwania. Dużo ćwiczeń, jeszcze więcej pracy z ciałem, długie rozgrzewki, wymagające zajęcia.
 
 
 

POZIOMY ZAJĘĆ STEPOWANIA

OD PODSTAW 
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze stepowaniem lub stepujesz od niedawna (3-6 miesięcy) ten poziom jest dla Ciebie. Skupimy się na podstawowych uderzeniach, standardowych kombinacjach i wypracowaniu dobrych nawyków.
 
POZIOM 2
Stepujesz już jakiś czas (min 3 miesiące) i nie sprawia Ci trudności przyspieszanie tempa i uczenie się kombinacji. Na tym poziomie szlifujemy technikę, wprowadzamy choreografie i doskonalimy warsztat
 
POZIOM 3
Grupa wcześniej znana jako Kontynuacja. Intensywnie pracujemy nad techniką i choreografiami.
 
POZIOM 4
Grupa wcześniej znana jako Profesjonalna. Pracujemy nad zaawansowaną techniką i choreografiami.