SILESIA SWING FESTIVAL 2019

Panie i Panowie!
 
Społeczność Swing City Katowice ma zaszczyt zaprosić na Silesia Swing Festival 2019! Trzecia edycja naszego wydarzenia odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 roku.
 
Silesia Swing Festival to wydarzenie, którego głównym celem jest propagowanie kultury Złotej Ery Swingu. Przez trzy dni cofniemy się do czasów, w których jazz był muzyka taneczną, będziemy uczyć się tańców swingowych, wieczorami tańczyć w klimatycznych wnętrzach, słuchać znakomitych swingowych bandów, zgłębiać tajniki mody i kultury.
 
Na tej edycji planujemy:
- warsztaty Lindy Hop z 3 znakomitymi parami (między innymi z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii) na 3 poziomach zaawansowania + dodatkowe warsztaty od podstaw
- extra tracki tematyczne
- warsztaty Authentic Jazzu
- 2 znakomite imprezy w piątek i sobotę w pięknych miejscach, na drewnianych parkietach i ze znakomitym zagranicznym zespołem, w tym oczywiście kultowy Bal w Starym Kinie Rialto
- konkursy i dodatkowe atrakcje
 
Rejestracja ruszy 4 marca 2019 roku (w poniedziałek) o godzinie 20:00

POKAZ INSTRUKTORÓW 2018

POKAZ ANIA & JOYSS 2018

FINAŁY JACK & JILL 2018

ZWIASTUN SILESIA SWING 2017

POKAZ INSTRUKTORÓW 2017

POKAZ SWING CITY KATOWICE

INSTRUKTORZY 2019

Na trzecią edycję naszego Festiwalu zapraszamy znakomitych instruktorów, między innymi z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.
Szczegóły niebawem.

LINDY HOP ADV & INT/ADV & INT

Warsztaty Lindy Hop na poziomach intermediate, intermediate/advance i advance poprowadzą zaproszone przez nas pary z kraju i z zagranicy.

AUTHENTIC JAZZ SOLO

Zajęcia Authentic Jazz planujemy w wymiarze 3 godzin i na 2 poziomach zaawansowania (intermediate i advance). O przydziale do grupy zadecyduje ankieta.

TASTERY PT. & SOB.

Są to lekcje pokazowe bezpośrednio przed imprezą. Zapraszamy na nie wszystkich uczestników imprezy. Niebawem znajdziecie tematykę i prowadzących dla poszczególnych tasterów.

SWING OD PODSTAW

Dla osób, które niedawno (do 3 miesięcy) rozpoczęły przygodę z tańcami swingowymi lub chcą ją rozpocząć mamy specjalną ofertę warsztatów Lindy Hop (w parze) i Authentic Jazz Solo. Możecie wybrać same warsztaty lub pakiet z imprezami.

MIEJSCA

Poniżej podajemy listę wszystkich festiwalowych miejsc oraz ich oznaczenia.

S1 - Szkoła Tańca La Clave - Biuro Festiwalu i miejsce zajęć, ul. Chorzowska 11 (wejście od Grażyńskiego 15A)

S2 - Studio Tańca Prestige - Miejsce zajęć, ul. Sokolska 31

P2 - Kinoteatr Rialto - Miejsce imprezy, ul. Św. Jana 24

P3 - Pub Absurdalna - Miejsce imprezy, ul. Dworcowa 3

KONKURSY 2019

Planujemy wiele okazji, by wywieźć z Katowic (poza wrażeniami, wspomnieniami i wiedzą) cenne nagrody, ufundowane przez naszych zacnych sponsorów.

Konkurs taneczny Niespodziankę rozegramy w czasie piątkowej imprezy. Liczymy po cichu na to, że szalone konkursy odbywające się w Katowicach przejdą do historii. Wierzymy, że to będzie jeden z nich!

Konkurs taneczny Lindy Hop w formule J&J to największe emocje i najcenniejsze nagrody. Eliminacje odbędą się w sobotę (26 maja), a finały na wieczornej imprezie tego samego dnia.

Konkurs na parę publiczności J&J wyłonioną głosami widzów w czasie finałów J&J rozegramy oczywiście w sobotę. A wśród oddających swoje głosy również wylosujemy nagrody!

ZACZNIJ TAŃCZYĆ SWING

Po raz trzeci w ramach Silesia Swing Festival zapraszamy, aby rozpocząć przygodę z tańcami swingowymi. Dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z Lindy Hop czy Authentic Jazz przewidzieliśmy duży wachlarz możliwości uczestniczenia w naszym wydarzeniu.

Czekają na Was warsztaty Lindy Hop (w parach) i Authentic Jazzu (Solo) połączone ze wspaniałymi imprezami z muzyką na żywo.

REJESTRACJA 2019

Rejestracja na nasze wydarzenie ruszy 4 marca 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 20:00.
Tradycyjnie dla najszybszych mamy rabaty.

KONTAKT

www.ssf.swingcity.pl

e-mail: swingcity.katowice@gmail.com | swingcity.eventy@gmail.com

tel. kom. 693 40 60 42

PARTNERZY

Szkoła La Clave - współorganizator wydarzenia

---

Kinoteatr Rialto - partner wydarzenia

Pub Absurdalna - partner wydarzenia

Lukas Lamla Fotografia - partner wydarzenia

FilmParrot - partner wydarzenia

---

GoAt Swing Exchange - sponsor nagród