swing kids rk www

Swing Kids 5 – 8 lat | Start: 10.05.2021

Panie i Panowie!
Po raz pierwszy w historii Swing City zapraszamy na unikalne zajęcia dla dzieci w towarzystwie muzyki swingowej, poprowadzone wg autorskiego programu naszego Studia.
Swing Kids to zabawa taneczna, która łączy w sobie ruch, zabawę i muzykę jazzową. Kurs oparty jest na figurach Authentic Jazzu i Charlestona, tańców bazujących na naturalnym ruchu człowieka i wyzwalających kreatywność, tańczonych oczywiście do muzyki swingowej i form pokrewnych.
Zajęcia zadbają o prawidłowy taneczny rozwój ich uczestników, rozwiną zainteresowanie tańcem oraz bogatą w formy muzyką swingową. Znajdziemy tu elementy rozwijające rytmiczność, sprawność fizyczną, koordynacje ruchową i kreatywność.
REJESTRACJA
Rejestracja dostępna jest na http://swingcity.pl/rejestracja/
Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z warunkami prowadzenia naszych kursów w nowej rzeczywistości.
Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam 100% bezpieczeństwa i bierzecie w nich udział na własną odpowiedzialność.
DATA
Kurs Swing Kids zaczynamy 12 kwietnia i będzie odbywać się co poniedziałek o od 17:00 do 17:50.
CENNIK
Swingonamencik za maj: 72,00 zł / 4 zajęcia
Trymestr Wiosenny (maj – czerwiec): 105,00 zł / 7 zajęć
Nie honorujemy systemów MultiSport i OK System.
OPIS ZAJĘĆ
Zajęcia będą się składały z ogólnotanecznej rozgrzewki, po której pobawimy się tańcem. Dosłownie i w przenośni. Dzięki formie zabawy dzieci poznają tajniki tańca swingowego, a przy okazji rozwiną swoją wrażliwość muzyczną, zadbają o prawidłową postawę ciała i spożytkują drzemiącą w nich energię. Profesjonalna kadra instruktorska zadba, aby każdy z uczestników mógł rozwijać swoje umiejętności na miarę swoich możliwości. Zadbamy o rozwój taneczny poprzez zabawę, bo taniec to przede wszystkim
radość.
PROWADZĄCY
Zajęcia poprowadzi Szymon Wójcik – instruktor pełen energii, zapału oraz pasji do tańca. Posiada nieskończone (a przynajmniej niezbadane) pokłady cierpliwości i empatii względem najmłodszych uczestników. Pracuje z dziećmi ucząc je tańca i ruchu od ponad 10-lat. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Taniec, instruktor Tańca Sportowego Polskiej Akademii Sportu, uczestnik niezliczonych szkoleń zarówno tanecznych jak i instruktorskich. Od lat prowadzi zajęcia i dla różnych grup dzieci i młodzieży. Szkoli również instruktorów i nauczycieli.
KONTAKT
W razie dodatkowych wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu 693 40 60 42 lub mailem swingcity.kursy@gmail.com