Swingowy Bal Maskowy z Lazy Swingers Band

Swingowy Bal Maskowy z Lazy Swingers Band | 2.02.2019

Panie i Panowie!

Zapraszamy serdecznie na jedyny taki Karnawałowy Bal Maskowy i w klimatach swingowych. Wyjątkowa uczta taneczno-muzyczna, na której dania serwować będzie jedyna w Katowicach Szkoła Tańców Swingowych Swing City.

Wydarzenie odbędzie się na wyjątkowo pięknej sali MDK Giszowiec, z drewnianym parkietem, wspaniałą sceną dla naszego zespołu. A skoro już o nim mowa, to zagra dla nas wyjątkowy Band z Krakowa, czyli Lazy Swingers Band.

W przerwach między setami zapraszamy na pokazy i konkursy taneczne. Nasz Bal odbywa się w ramach wydarzeń Cause I'm A Woman | Edycja 5 i Cause I'm a Man | Warsztaty Dla Panów. Są to towarzyszące sobie wydarzenia skupiające miłośniczki i miłośników tańców swingowych i kultury lat '20 - '40. Polecamy uwadze całe wydarzenia.

Na Balu gościć będziemy wspaniałe instruktorki Litwy, Niemiec i Polski oraz zacnych instruktorów. Możemy więc liczyć na prawdziwą ucztę dla oczu. Imprezę rozpoczniemy krótką lekcją wprowadzającą dla naszych gości 🙂

Do dyspozycji będzie mały bar z napojami, nie przewidujemy cateringu, więc zapraszamy po kolacji. Ilość stołów będzie ograniczona, żeby stworzyć jak największą przestrzeń do tańca, jak to zwykle na swingowych imprezach bywa.

W przerwach zaprosimy na stoiska naszych znakomitych wystawców, których będziemy sukcesywnie ogłaszać. Oprócz tego będzie możliwość za darmo wymienić/sprzedać/kupić retro ciuchy damskie i męskie.

Cena Balu to 40,00 zł, a nasze wydarzenie otwarte jest na wszystkich ceniących muzykę swingową i dobrą zabawę. Nie przewidujemy sprzedaży biletów na miejscu, więc prosimy o wcześniejsza rejestrację w tym Formularzu: : https://goo.gl/forms/Z7dqlg2YdZ5MuFE42. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr 693 40 60 42.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!