Ta Ostatnia Impreza

Ta Ostatnia Impreza | SILESIA SWING FESTIVAL 2019 | 2.06.2019

Panie i Panowie!

Wszystkich lubiących dobra muzykę i dobrą zabawę, bez względu na udział w Festiwalu czy znajomość tematu, zapraszamy na Tą Ostatnią Imprezę, zacną Potańcówkę w klimatach swingowych.

Niektórzy mówią, że niedzielne imprezy festiwalowe są najlepsze. Mniej formalne i w bardziej kameralnym gronie. Chcemy godnie zakończyć ten piękny weekend, więc serdecznie zapraszamy do Drzwi Zwanych Koniem.

Zagra dla nas znakomity i sprawdzony już na katowickich scenach zespół Frank e la Famiglia. Będzie okazja, żeby jeszcze potańczyć, zwłaszcza dla tych, którym zabrakło miejsc lub czasu na całe wydarzenie.

Nie wszyscy instruktorzy wracają w niedzielę popołudniu, więc być może trafi się okazja porozmawiać lub potańczyć z naszymi gośćmi.

———-
BILETY
———-
Nie planujemy sprzedaży biletów ‚przy drzwiach’ więc prosimy o rejestrację na https://goo.gl/forms/2t8p337R3M0zYRI92. Otrzymacie dane do przelewu.

————————————
SILESIA SWING FESTIVAL
————————————
Silesia Swing Festival to wydarzenie, którego głównym celem jest propagowanie kultury Złotej Ery Swingu. Przez trzy dni cofniemy się do czasów, w których jazz był muzyka taneczną, będziemy uczyć się tańców swingowych, wieczorami tańczyć w klimatycznych wnętrzach, słuchać znakomitych swingowych bandów, zgłębiać tajniki mody i kultury.

Zapraszamy!