wk2022 4all www

Wakacyjne Kursy Tańca | Lato w Swing City 2022

Panie i Panowie!
Zapraszamy na Wakacyjne Kursy Tańca w Swing City, które potrwają w tym roku od 11 lipca do 5 września! Tradycyjnie mamy ofertę tematyczną dla osób już tańczących z nami, jak i tych zaczynających przygodę.
Kursy Wakacyjne dzielimy na 2 części i oczywiście można wziąć udział tylko w jednej z nich:
– część 1 : od 11 lipca do 5 sierpnia – 4 zajęcia
– część 2 : od 8 sierpnia do 5 września – 4 zajęcia
Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach.
REJESTRACJA
———————
Link do rejestracji: https://forms.gle/ZpafRE8h4PvjxXDB6
Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę, a tańczysz i tak ze wszystkimi, ponieważ obowiązują zmiany w parach.
HARMONOGRAM
————————-
PONIEDZIAŁKI (START 11 LIPCA)
18:00 – 19:10 – Lindy Hop 8Count – kontynuacja podstaw z Anią i Mariuszem
19:20 – 20:30 – Collegiate Shag OD PODSTAW z Martyną i Łukaszem
WTORKI (START 12 LIPCA)
18:00 – 19:10 – Lindy Hop OD PODSTAW z Anią i Jarkiem
19:20 – 20:30 – Lindy Hop Old Moves Choreo (K, H, M) z Anią i Jarkiem
20:40 – 21:50 – Lindy Hop Sugar Push (K, H, M) z Anią i Jarkiem
ŚRODY (START 13 LIPCA)
18:00 – 19:10 – Układy Solowe OD PODSTAW – Część 1 z Mateuszem
19:20 – 20:30 – Lindy Hop Show Off (H, M, Szm) – Część 1 z Kasią i Mateuszem
20:40 – 21:50 – Lindy Hop Połączenie (H, M, Szm) – Część 1 z Kasią i Mateuszem
KURSY DLA TAŃCZĄCYCH
————————————-
Dla naszych Kursantek i Kursantów przygotowaliśmy tradycyjnie kursy tematyczne dedykowane dla wybranych poziomów. Jeżeli nie jesteście pewni czy dany poziom jest dla Was, dajcie śmiało znać.
LINDY HOP ‚8COUNT’ – KONTYNUACJA PODSTAW
Jeżeli miałaś/eś styczność z Lindy Hop lub chcesz kontynuować nasz poziom podstawowy, to te zajęcia są dla Ciebie. Zajęcia oparte na rytmice ‚na 8’, których zwieńczeniem jest kultowa figura Swingout.
LINDY HOP ‚OLD MOVES CHOREO’ – K, H, M
Na kursach regularnych rzadko robimy choreografie, skupiając się na socjalnym aspekcie tańca. Ten kurs to okazja popracować z krótkimi choreografiami. Dodatkowo tworząc układy skupimy się na kultowych ruchach oldtimersów, czerpiąc od Frankiego Manninga czy Normy Miller.
LINDY HOP ‚SUGAR PUSH & SWINGOUT’ – K, H, M
Techniczne zajęcia na których chcemy się skupić na 2 ważnych figurach w Lindy Hop. W części pierwszej weźmiemy na warsztat Sugar Push, w drugiej części Swingout. Footworki, połączenie i wariacje na tych figurach to nasz cel!
LINDY HOP ‚SHOW OFF’ – M, H, Szm
Kurs z choreografiami do szybkiego tempa, zawierającymi proste elementy akrobatyczne. Nazwa inspirowana Mistrzostwami Polski, w których planujemy jako miasto wystartować w przyszłym roku.
LINDY HOP ‚POŁĄCZENIE’ – M, H, Szm
Zajęcia na których będziemy pracować nad świadomym i przyjemnym połączeniem w parze, dedykowane dla świadomych tancerek i tancerzy.
OPISY TAŃCÓW
————————-
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
SOLO JAZZ & UKŁADY
Solowy taniec do muzyki swingowej to nie tylko świat improwizacji. To również kultowe układy tańczone solo, które powinno się znać. W ramach wakacyjnych kursów od podstaw będzie to Shim Sham + wariacje (w lipcu) i Jitterbug Stroll + wariacje w sierpniu.
COLLEGIATE SHAG
Taniec w parach do szybkiej muzyki swingowej (180 – 200+ bpm), bardzo energetyczny i wymagający fizycznie. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie.
CENNIK
————
Część 1 – 4 zajęcia x 70 minut – 109,00 zł
Część 1 + 2 – 8 zajęć x 70 minut – 199,00 zł
Nie honorujemy żadnych systemów płatniczych.
DLACZEGO MY?
———————–
Ponieważ mamy profesjonalne Studio z szatniami, lustrami i klimatyzacją.
Ponieważ jesteśmy w samym centrum Katowic.
Ponieważ tylko my zajmujemy się wyłącznie tańcami swingowymi, bazując na 15 latach doświadczenia.
Ponieważ mamy kameralne grupy (max 20 osób), zajęcia trwają min. 70 minut i prowadzą je pary, a nie pojedynczy instruktorzy (no chyba że są solo).
KONTAKT
—————
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com). Dodatkowe informacje znajdziecie również na naszej stronie internetowej www.swingcity.pl w zakładce Kursy