wk2022 www

Wakacyjne Kursy w Swing City | Część 2 | 8.08 – 5.09

Panie i Panowie!
Zapraszamy na Drugą Część Wakacyjnych Kursów Tańca w Swing City, która potrwa w tym roku od 8 sierpnia do 5 września! Tradycyjnie mamy ofertę tematyczną dla osób już tańczących z nami, jak i tych zaczynających przygodę.
Od podstaw zapraszamy w środy o 18:00 na Układy Solowe lub we wtorki o 18:00 na kurs Lindy Hop, pod warunkiem wzięcia udziału w weekendowych warsztatach tego tańca.
Tańczących zapraszamy na wszystkie kursy oprócz poniedziałkowego 8countu. Aż 4 zajęcia tematyczne na różnych poziomach do wyboru.
Tańce Złotej Ery Swingu to nie tylko dawka radości, humoru i endorfin na kursach. To przede wszystkim Społeczność fajnych ludzi, spotykająca się na kursach, warsztatach, imprezach i przy wielu innych okazjach.
REJESTRACJA
—————
Link do rejestracji: https://forms.gle/ZpafRE8h4PvjxXDB6
Nie musisz mieć pary zapisując się na techniki tańczone w parze. My parujemy i dbamy o równowagę, a tańczysz i tak ze wszystkimi, ponieważ obowiązują zmiany w parach.
HARMONOGRAM
———————————
PONIEDZIAŁKI (START 8 SIERPNIA)
18:00 – 19:10 – Lindy Hop 8Count – kontynuacja podstaw z Anią i Mariuszem – TYLKO KONTYNUACJA
19:20 – 20:30 – Collegiate Shag OD PODSTAW z Martyną i Łukaszem – TYLKO KONTYNUACJA
WTORKI (START 9 SIERPNIA)
18:00 – 19:10 – Lindy Hop OD PODSTAW z Anią i Jarkiem – DOŁĄCZ PO WARSZTATACH
19:20 – 20:30 – Lindy Hop Old Moves Choreo (K, H, M) z Anią i Jarkiem – MOŻNA ZACZĄĆ
20:40 – 21:50 – Lindy Hop Swingout (K, H, M) z Anią i Jarkiem – MOŻNA ZACZĄĆ
ŚRODY (START 10 SIERPNIA)
18:00 – 19:10 – Układy Solowe OD PODSTAW – Część 2 z Dario – MOŻNA ZACZĄĆ
19:20 – 20:30 – Lindy Hop Show Off (H, M, Szm) – Część 2 z Kasią i Dario – MOŻNA ZACZĄĆ
20:40 – 21:50 – Lindy Hop Połączenie (H, M, Szm) – Część 2 z Dario – MOŻNA ZACZĄĆ
KURSY DLA TAŃCZĄCYCH, KTÓRE MOŻNA ZACZĄĆ W SIERPNIU
———————————
Od sierpnia można dołączyć prawie do wszystkich kursów tematycznych dedykowanych dla wybranych poziomów. Jeżeli nie jesteście pewni czy dany poziom jest dla Was, dajcie śmiało znać.
LINDY HOP ‚OLD MOVES CHOREO’ – K, H, M
Na kursach regularnych rzadko robimy choreografie, skupiając się na socjalnym aspekcie tańca. Ten kurs to okazja popracować z krótkimi choreografiami. Dodatkowo tworząc układy skupimy się na kultowych ruchach oldtimersów, czerpiąc od Frankiego Manninga czy Normy Miller.
LINDY HOP ‚SWINGOUT’ – K, H, M
Techniczne zajęcia na których chcemy się skupić w sierpniu figurze Swingout. Footworki, połączenie i wariacje – to nasz cel!
LINDY HOP ‚SHOW OFF’ – M, H, Szm
Kurs z choreografiami do szybkiego tempa, zawierającymi proste elementy akrobatyczne. Nazwa inspirowana Mistrzostwami Polski, w których planujemy jako miasto wystartować w przyszłym roku.
LINDY HOP ‚POŁĄCZENIE’ – M, H, Szm
Zajęcia na których będziemy pracować nad świadomym i przyjemnym połączeniem w parze, dedykowane dla świadomych tancerek i tancerzy.
OPISY TAŃCÓW
————————-
LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.
SOLO JAZZ & UKŁADY
Solowy taniec do muzyki swingowej to nie tylko świat improwizacji. To również kultowe układy tańczone solo, które powinno się znać. W ramach drugiej części wakacyjnych kursów od podstaw będzie to Jitterbug Stroll + wariacje w sierpniu.
CENNIK
————-
Część 2 – 4 zajęcia x 70 minut – 109,00 zł
Nie honorujemy żadnych systemów płatniczych.
DLACZEGO MY?
————————-
Ponieważ mamy profesjonalne Studio z szatniami, lustrami i klimatyzacją.
Ponieważ jesteśmy w samym centrum Katowic.
Ponieważ tylko my zajmujemy się wyłącznie tańcami swingowymi, bazując na 15 latach doświadczenia.
Ponieważ mamy kameralne grupy (max 20 osób), zajęcia trwają min. 70 minut i prowadzą je pary, a nie pojedynczy instruktorzy (no chyba że są solo).
KONTAKT
—————-
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com). Dodatkowe informacje znajdziecie również na naszej stronie internetowej www.swingcity.pl w zakładce Kursy.