WK 2 2019 WWW

Wakacyjne Kursy w Swing City Vol.2 | 12.08.2019

Panie i Panowie!

Zapraszamy serdecznie na drugą część Wakacyjnych Kursów w Swing City. Jeżeli chcecie uzupełnić ten piękny słoneczny czas o taniec, to jesteśmy dla Was od 12 sierpnia do 5 września przez 4 dni w tygodniu.
Jeżeli nie tańczyliście wcześniej Swingu to zapraszamy na kurs Bluesa. Ewentualnie poczekajcie na kursy Lindy Hop od podstaw, które ruszą w połowie września.
Jeżeli braliście udział w pierwszej części Wakacyjnych Kursów, zapytamy Was czy będziecie kontynuować. Oczywiście z nowym materiałem.
Jeżeli tańczyliście wcześniej, ale nie braliście udziału w pierwszej części Wakacyjnych Kursów to rejestrujcie się śmiało. Nie potrzebujecie wiedzy z części 1.

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA WAKACYJNE:

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu.

KURSY DLA ZACZYNAJĄCYCH
Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze Swingiem zapraszamy w sierpniu na Bluesa. Kursy Lindy Hop startują od połowy września. Szczegóły pojawią się niebawem.
– BLUES (od podstaw) – wtorki 18:20 – 19:30

KURSY DLA KONTYNUUJĄCYCH
Naszych kursantów zapraszamy na zajęcia tematyczne Lindy Hop, układu solowego Tranky Doo i do kontynuacji Bluesa:
– MJUZIKALITY (min. 6 miesięcy tańca) – wtorki 19:40 – 20:50
– PODDŻEZUJ SWOJE LINDY (min. 6 miesięcy tańca) – środy 18:20 – 19:30
– TRANKY DOO SOLO (min. 3 miesiące tańca) – środy 19:40 – 20:50
– TANDEM CZARLESTON (min. 3 miesięcy tańca) – środy 21:00 – 22:10
– POTRÓJ TRIPLE (min. 3 miesiące tańca) – czwartki 19:40 – 20:50
– BLUES KONTYNUACJA – czwartki 21:00 – 22:10

CENNIK
Rozliczamy się opłatą zwaną Swingonamentem. W wakacje jest to 80,00 zł za 1 kurs lub 140,00 zł za 2 kursy. Nie honorujemy już systemów MultiSport i OK System.

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

———-
BLUES
Jak większość afroamerykańskich tańców, Blues nierozerwalnie powiązany jest z muzyką tego gatunku. Wiele osób uważa, że to właśnie ona prowadzi parę po parkiecie i decyduje, jak wyglądać będzie taniec oraz z jakimi emocjami będzie powiązany. Smutek – radość. Pożądanie i nienawiść. Udziałem tańczących par staje się cały wachlarz niejednokrotnie całkowicie sprzecznych ze sobą odczuć, które każdy z partnerów może opowiedzieć drugiemu na swój własny, niepowtarzalny sposób.

TRANKY DOO SOLO
Jeden z najsłynniejszych układów solowych, zawierający bardzo dużo elementów Authentic Jazz. Oprócz sekwencji kroków tworzących układ nauczymy się również tworzących go elementów do wykorzystania w improwizacjach lub tańcu w parach.

LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

MJUZIKALITY
Na tych zajęciach skupimy się na interpretacji muzyki w obrębie frazy i łączenia tego co tańczymy z tym, co właśnie nam gra do tańca. Na tych zajęciach skupiamy się na muzyce, choć oczywiście poznajemy nowe figury i kombinacje.

PODDŻEZUJ SWOJE LINDY
Nasze spotkania poświęcimy na naukę wplatania znanych elementów tańca solo do tańca w parze. Jest to świetna okazja do pracy nad jakością swojego tańca oraz poprawy kreatywności na parkiecie. Mile widziane podstawy Authentic Jazzu/znajomość Shim Shama.

TANDEM CZARLESTON
Najbardziej energetyczne i wymagające fizycznie z naszych zajęć, na których zgłębimy tajniki kicków, kickstepów, tańczenia do szybkiej muzyki i wszystkich innych czarlestonowych wariactw w tandemie. Jeżeli tańczysz już u nas Lindy Hop, możesz wziąć udział w tych zajęciach.

POTRÓJ TRIPLE
Po tych zajęciach będziecie wszystko widzieć potrójnie, a Wasz step już nigdy nie będzie taki sam. Popracujemy sobie solo i w parach rzecz jasna nad tańczeniem tripli.