Wakacyjne Kursy w Swing City

Wakacyjne Kursy w Swing City | 15.07.2019

Panie i Panowie!

Zapraszamy serdecznie na Wakacyjne Kursy w Swing City. W ten piękny słoneczny czas jesteśmy dla Was od 15 lipca do 5 września przez 4 dni w tygodniu. Startujemy od podstaw z Bluesem, Collegate Shagiem i Lindy Hopem. Dla kontynuujących zajęcia mamy tematyczne kursy Lindy Hop.

REJESTRACJA NA ZAJĘCIA WAKACYJNE:

Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Otrzymacie od nas maila z danymi do przelewu i po wpłacie wpisujemy Was na listę uczestników kursu.

KURSY DLA ZACZYNAJĄCYCH
Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze Swingiem zapraszamy na grupy od podstaw. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia z tańców: Blues, Collegiate Shag i Lindy Hop. Opisy znajdziecie poniżej.
- BLUES CZ.1 - wtorki 18:20 - 19:30 (od 16 lipca do 6 sierpnia)
- COLLEGIATE SHAG - środy 19:40 - 20:50 (od 17 lipca do 7 sierpnia)
- LINDY HOP CZ.1 - poniedziałki 21:00 - 22:10 (od 15 lipca do 5 sierpnia)
- LINDY HOP CZ.1 - czwartki 18:20 - 19:30 (od 18 lipca do 8 sierpnia)

Wszystkie kursy od podstaw będą kontynuowane w drugiej części wakacji za wyjątkiem Collegiate Shaga. W mailu potwierdzającym rejestrację będzie możliwość zapisania się na obie części.

KURSY DLA KONTYNUUJĄCYCH
Naszych kursantów zapraszamy na zajęcia tematyczne Lindy Hop i do kontynuacji Bluesa:
- MJUZIKALITY (min. 6 miesięcy tańca) - wtorki 19:40 - 20:50
- PODDŻEZUJ SWOJE LINDY (min. 6 miesięcy tańca) - środy 18:20 - 19:40
- HAND DO HAND CZARLESTON (min. 3 miesięcy tańca) - środy 21:00 - 22:10
- POTRÓJ TRIPLE (min. 3 miesiące tańca) - czwartki 19:40 - 20:50
- BLUES KONTYNUACJA - czwartki 21:00 - 22:10

Wszystkie kursy tematyczne będą kontynuowane w drugiej części wakacji z możliwością dołączenia do nich.

CENNIK
Rozliczamy się opłatą zwaną Swingonamentem. W wakacje jest to 80,00 zł za 4 zajęcia (CZĘŚĆ 1) lub 140,00 zł za 8 zajęć (CZĘŚĆ 1 i 2).

KONTAKT
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebook, telefonicznego (kom. 693 40 60 42) lub mailowego (swingcity.kursy@gmail.com).

BLUES
Jak większość afroamerykańskich tańców, Blues nierozerwalnie powiązany jest z muzyką tego gatunku. Wiele osób uważa, że to właśnie ona prowadzi parę po parkiecie i decyduje, jak wyglądać będzie taniec oraz z jakimi emocjami będzie powiązany. Smutek – radość. Pożądanie i nienawiść. Udziałem tańczących par staje się cały wachlarz niejednokrotnie całkowicie sprzecznych ze sobą odczuć, które każdy z partnerów może opowiedzieć drugiemu na swój własny, niepowtarzalny sposób.

COLLEGIATE SHAG
Collegiate Shag to taniec w parach do szybkiej muzyki swingowej (180 - 200+ bpm), bardzo energetyczny i wymagający fizycznie. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie.

LINDY HOP
Lindy Hop to kultowy taniec Złotej Ery Swingu, tańczony obecnie na całym świecie. Porywająca muzyka, wspaniała kultura i historia, inspirujący ludzie oraz radość płynąca z tego tańca sprawiają, że dzisiaj Lindy Hop ma miliony fanów Spotykają się na parkietach całego świata i poza nimi, dzieląc pozytywnymi emocjami. Bo Lindy Hop to taniec, który łączy pozytywnych ludzi.

MJUZIKALITY
Na tych zajęciach skupimy się na interpretacji muzyki i łączenia tego co tańczymy z tym, co właśnie nam gra do tańca.

PODDŻEZUJ SWOJE LINDY
Nasze spotkania poświęcimy na naukę wplatania znanych elementów tańca solo do tańca w parze. Jest to świetna okazja do pracy nad jakością swojego tańca oraz poprawy kreatywności na parkiecie. Mile widziane podstawy Authentic Jazzu/znajomość Shim Shama.

HAND DO HAND CZARLESTON
Najbardziej energetyczne i wymagające fizycznie z naszych zajęć, na których zgłębimy tajniki kicków, kickstepów, tańczenia do szybkiej muzyki i wszystkich innych czarlestonowych wariactw.

POTRÓJ TRIPLE
Po tych zajęciach będziecie wszystko widzieć potrójnie, a Wasz step już nigdy nie będzie taki sam. Popracujemy sobie solo i w parach rzecz jasna nad tańczeniem tripli.