shshsh

Warsztaty Collegiate Shag | 28-29.04

Panie i Panowie!

Zapraszamy na warsztaty z wyjątkowo energetycznego tańca jakim jest Collegiate Shag, które poprowadzą dla nas instruktorzy warszawskiej szkoły Swingout.pl – Marta Lewandowska i Rafał Rendak.
W czasie dnia mamy dla Was zajęcia na 2 poziomach (od podstaw i średniozaawansowany) a w sobotni wieczór zapraszamy na Potańcówkę.
Osoby, które wezmą udział w warsztatach od podstaw będą miały możliwość dołączenia do regularnego kursu Collegiate Shaga prowadzonego w naszym studiu.

————————–————-
WSTĘPNY HARMONOGRAM
————————–————-

SOBOTA (28 kwietnia)
10:30 – 12:30 POZIOM OD PODSTAW
15:00 – 17:00 POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

21:00 – POTAŃCÓWKA W GRAVITACJI

NIEDZIELA (29 kwietnia)
10:30 – 12:30 POZIOM OD PODSTAW
15:00 – 17:00 POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

——–
OPIS
——–

Collegiate Shag to taniec w parach do szybkiej muzyki swingowej (180 – 200+ bpm), bardzo energetyczny i wymagający fizycznie. Wywodzi się z rodziny tańców swingowych i ma swoich entuzjastów na całym świecie.

———————
PROWADZĄCY
———————

Marta Lewandowska i Rafał Rendak
Marta i Rafał wspólnie zaczęli swoją przygodę z tańcami swingowymi w warszawskim studiu SWINGOUT.PL w 2011 roku. Początkowo było to jedynie Lindy Hop, jednak od kiedy Collegiate Shag pojawiło się w Polsce, związali się z nim na stałe. Od 2014 roku aktywnie uczestniczą w największych festiwalach Collegiate Shag w Europie, uczą się od najlepszych i osiągają taneczne sukcesy.
Podczas Warsaw Collegiate Shag Festival w 2015 roku po raz pierwszy wystąpili w powstałej wtedy grupie choreograficznej Warsaw Shag Team, której członkami są do dziś.
W tańcu dbają zarówno o technikę ruchu, połączenie w parze jak i muzykalność. Kładą nacisk na techniczne podstawy tańca, które traktują jako narzędzie służące do jasnej komunikacji między partnerami oraz do wyswobodzenia się z utartych schematów. Według obojga taniec powinien być nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również przyjemny. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jako instruktorzy Collegiate Shag uczyli już na festiwalach i warsztatach tanecznych w Polsce, we Włoszech i w Hiszpanii.

————-
MIEJSCA
————-

Warsztaty – La Clave, ul. Chorzowska 11
Potańcówka – Gravitacja, Punkt 44

———-
UBIÓR
———-

Na warsztaty zapraszamy w wygodnym, nie krępującym ruchów stroju. Absolutnie dowolnym. Tańczymy w obuwiu na płaskiej i miękkiej podeszwie.

————
CENNIK
————

Oba Poziomy (8 godzin) – 160,00 zł
Wybrany Poziom (4 godziny) – 90,00 zł

Potańcówka – 10,00 zł

———————
REJESTRACJA
———————

Rejestracja pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVILEW_rzprRz9GqYMnS9zdJ6aVi3AbPPFOucLNqpfqJUjnA/viewform

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona i nie będzie dodatkowych grup, więc nie czekajcie do ostatniej chwili z rejestracją.
Oczywiście nie wymagamy rejestracji w parach na żadne z warsztatów.

————–
KONTAKT
————-

Telefon: 693 40 60 42
Mail: swingcity.katowice@gmail.com

——————-
ZAPRASZAMY
——————-