dipsy

Warsztaty DIPS & TRICKS & AERIALS | 10 lutego

Panie i Panowie!

Jeżeli kiedyś zastanawialiście się, jak zakończyć piosenkę lub zaakcentować jakiś fragment w muzyce, to te warsztaty są dla Was. Prosto z Warszawy przyjadą uśmiechnięci Kasia i Robert, którzy będą się z Wami dzielić swoją bogatą wiedzą na temat figur półakrobatycznych i płaskich ubarwiających taniec. Nigdy więcej nie zakończonych piosenek 🙂
Materiał dla wszystkich tańczących Lindy Hop, bez względu na poziom. Warsztaty Aerials będą od podstaw, dedykowane dla osób które nie miały jeszcze do czynienia z tym zagadnieniem.

————————–————-
WSTĘPNY HARMONOGRAM
————————–————-

SOBOTA (10 lutego)
10:00 – 12:00 AERIALS
14:00 – 16:00 DIPS & TRICKS

———————
PROWADZĄCY
———————

Kasia Choma i Robert Torbiczuk ze szkoły ShimSham – warszawski swing

Kasia swoją taneczną przygodę zaczęła w wieku 10 lat. Od początku jej serce należało do Boogie Woogie, któremu dzisiaj zawdzięcza wielokrotne tytuły wicemistrza, mistrza Polski oraz wysokie lokaty w Pucharze Polski. Rozwijała się także w innych technikach tanecznych m.in. modern jazzie. Kasia jest energiczną, pozytywnie zakręconą dziewczyną, która zaraża dobrą energią każdą napotkaną osobę.

Robert swoją pierwszą swingową miłość poznał 8 lat temu. Boogie Woogie, bo o niej mowa, zmieniła jego życie. Dynamiczne fortepianowe kawałki dawały mu energię do ciężkiej pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Robert był wielokrotnym finalistą Mistrzostw i Pucharu Polski w Boogie Woogie, brał także udział w Pucharze Świata. Na jednych z licznych warsztatów poznał Lindy Hopa i to temu stylowi oddał się całkowicie. Robert w tańcu wyznaje zasadę: „sukces to w 1% talent, a w 99% ciężka praca”.

————-
MIEJSCE
————-

Warsztaty – La Clave, ul. Chorzowska 11

———-
UBIÓR
———-

Na warsztaty zapraszamy w wygodnym, nie krępującym ruchów stroju. Absolutnie dowolnym. Tańczymy w obuwiu na płaskiej i miękkiej podeszwie.

————
CENNIK
————

Wszystko (4 godziny) – 70,00 zł
Dips & Tricks (2 godziny) – 40,00 zł
Aerials (2 godziny) – 40,00 zł

———————
REJESTRACJA
———————

Link do rejestracji https://goo.gl/forms/AxhHflNnFencg3mh2
Jednocześnie w tym samym Formularzu możecie zarejestrować się na Warsztaty Bluesa z Agnieszką i Konradem 🙂

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona i nie będzie dodatkowych grup, więc nie czekajcie do ostatniej chwili z rejestracją.

Oczywiście nie wymagamy rejestracji w parach na żadne z warsztatów.

————–
KONTAKT
————-

Telefon: 693 40 60 42
Mail: swingcity.katowice@gmail.com

——————-
ZAPRASZAMY
——————-